Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Červený Pan Červený, 6. 2. 2023 Jackpoty

Na mrazivou sobotu padla kupa jackpotů!

V sobotu v online casinu Sazka Hry padal jeden vysoký jackpot za druhým. Točení válců je nejlepší způsob, jak zahřát zmrzlé prsty a tito výherci o tom ví své! 

Hráčka Diana si dala v sobotu jako hlavní jídlo mega porci online hry Respin Queen, odkud za 1 kačku vymačkala opravdu vysoký Royal jackpot v hodnotě 439 971 Kč. Za tak nízkou sázku je to výjimečná trefa, která si zaslouží veliké uznání! 

Zombie apokalypsa

Hráčka Olga si v sobotu pozdě večer zahrála na terminátora a motorovou pilou porazila všechny nemrtvé z hracího automatu Zombie´s Attack. Když už bylo nejhůř vzala brokovnici a celé válce vyčistila tak dobře, až jí za dvě stovky zacinkal zlatý Adell jackpot za 376 636 Kč. Odvážnost se cení!

Válka gangů

Hráč Bronislav v sobotu ráno plnil za padesát kaček důležitou misi v online slotu Gangster World. Jakmile vyřídil konkurenci baseballovou pálkou, čekal ho v baru bohatý honorář v podobě zlatého Apollo jackpotu za 259 397 Kč. Mission passed!

Šipkař Pavel

Hráč Pavel v sobotu odpoledne doslova podojil oblíbený hrací automat Great 27, když za tisícovku získal vzácný pikový Amusnet jackpot, který se vyšplhal až na famózních 347 628 . Respekt!

Mrkněte také na tohle