Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 26. 6. 2023 Jackpoty

Marek si vytočil z jackpotu 500 000 Kč

Hráč Marek chytal v sobotu odpoledne free spiny zdarma v ovocném výherním automatu 27 Joker Fruits, ve kterém mu za 40 kaček zacinkal zlatý Synot jackpot za neuvěřitelných 500 000 Kč. Gratulujeme!

Stal se tak v celkovém pořadí 6. výhercem maximální výše zlatého Synot jackpotu a zároveň po Martinovi 40. výhercem půlmilionového Synot jackpotu. Fantazie!

Truhla plná diamantů

Hráč Jakub se ve čtvrtek pozdě večer nalodil za stovku na pirátskou loď exkluzivního online automatu Pirátské plavby, kde se usadil v lodním koši a vyhlížel napěchované lodě šlechty. Povedlo se mu spatřit loď, kterou společně s našimi ambasadory přepadli a ukořistili z podpalubí pěkně vysoký diamantový Synot jackpot za 483 488 Kč. Gratulujeme!

David královsky zabodoval

Hráč David byl v sobotu ráno opěvován ve hracím automatu Joker Crown, když se mu povedlo z 10 korun vymámit z Jokerů královský Royal jackpot za báječných 455 322 Kč. Tady se někdo má!

Nasadila tomu korunu

Hráčka Jana si odnesla v úterý pozdě večer z ovocného online automatu Shining Crown s expanding wildy za 40 korun bohatý karetní pikový Amusnet jackpot v hodnotě 433 088 Kč. Gratulujeme!

Mrkněte také na tohle