Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 18. 4. 2023 Recenze

27 Joker Fruits: Přijď si na šaškovu show pro pořádné výhry!

Tři válce se šťavnatým ovocem a vysmátým Jokerem – snad nejoblíbenější žánr českých automatů má nový přírůstek od Synotu, a je na co se těšit. Naskoč na parket a rozjeď za doprovodu energické hudby výherní tanečky. Třeba ti kromě rolniček na šaškově čepici zacinká i jeden ze Synot jackpotů!

Odměna za plné plátno

Ovocná klasika v moderním kabátě se spoustou možností výher. To je ve zkratce hrací automat 27 Joker Fruits od Synotu. Nejvyššími ovocnými symboly jsou tradičně hrozny a melounky, o kapku víc tě potěší modré sedmičky a zářivé hvězdy. Zářivý je taky úsměv na šaškově tváři, a i ty se budeš usmívat od ucha k uchu, když dorazí na jeviště. Funguje totiž jako wild a zároveň nejvyšší symbol, za který zkasíruješ 60násobek sázky. Na tomhle výherním automatu je ale nejlepší to, že každý symbol dokáže přihrát pěknou sumu. Hra totiž obsahuje bonus v podobě vynásobení výhry za plné plátno třešní, citronů, pomerančů nebo švestek. I za tyhle obyčejné symboly si tak přijdeš na luxusní 108násobek sázky!

Zlatá ulička vede k free spinům zdarma

Tříválce s 27 výherními liniemi mají tu výhodu, že stačí trefit stejný symbol kdekoli na válcích a bereš výhru. Jeden řádek tě ale přeci jen bude zajímat o trochu víc, protože když ti na něm padne výhra, můžeš se radovat z extra šance na další úlovky. Řeč je o prostřední zlatě vyznačené linii – tref na ní jakýkoli symbol, a roztoč válce zdarma v jednom free spinu. Chtěl bys víc? Zamiř na téhle zlaté střední cestě na tři hvězdy, a, vychutnáš si kromě 20násobku sázky taky 10 toček zdarma. Zatočení zdarma se navíc můžou spouštět opakovaně! Kolik šťávy z nich vymačkáš?
Pan Zelený: „Ovocných bedýnek není nikdy dost a tyhle kousky vypadaj fakt šťavnatě. Není lepší způsob, jak se připravit na jaro, než nadopovat se vitamíny a výhrami na týhle bezva mašině!“ Pan Červený: „27 Joker Fruits v sobě snoubí ideální kombinaci jednoduchosti a bonusových funkcí. Hra není přeplácaná, ale zároveň tu není nouze o napětí. Za mě super, by nebral free točky za to, že mu padla výhra?“

Mrkněte také na tohle