Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Červený Pan Červený, 12. 3. 2021 Recenze

Joker Crown: Královská zábava na Sazka Hrách

Nabídka našich her se opět rozšiřuje, tentokrát o horkou novinku od českého Tech4betu. Joker Crown je jednoduchá hra, které ale rozhodně nechybí šťáva. Tu vymačkáte jak z ovoce, tak z bonusových funkcí. Tak s chutí do toho!
 

Vytočte si až 30 free spinů

Jak už je u Tech4betu zvykem, opět si můžete vybrat, kolik válců chcete roztočit. Zvolíte klasický tříválec s pěti výherními liniemi nebo vyzkoušíte pětiválec s deseti řadami? Na obou variantách se točí třešně, citróny, švestky, melouny a sedmičky. Poslední jmenovaný symbol je nejhodnotnější a jedna plná řada vám na pětiválci vynese 50násobek sázky.

Ve hře jsou také scattery, které mají podobu hvězdiček. Stačí trefit 3 kdekoliv na plátně a jste odměněni 10 volnými točkami. Jestli máte rádi tenhle typ bonusu, tak si určitě oblíbíte verzi s pěti válci. Z ní totiž vytřískáte za 5 scatterů 30 free spinů, a navíc během nich mohou kdykoliv dorazit další.

Kolik peněz nechal Joker pod korunou?

Jokerové většinou nosí spíš čepice, ten od Tech4betu ale nosí korunu a v téhle hře jí zapomněl. Skrývají se pod ní okamžité výhry a stačí najít 2 kdekoliv na herní ploše. Čím více symbolů koruny najdete, tím větší bude přísun korun do vaší peněženky. Zisky za tyto mystery symboly se můžou vyšplhat až na 100násobek, potažmo 200násobek sázky (podle varianty hry). Na jednoduchý ovocný automat celkem slušná porce zábavy, co říkáte?

Královskou zábavu si užijete už za korunu na jeden spin a vsadit lze nejvíc tisícovku. Jokera můžete v jedné točce oloupit až o půl milionu.
 
Pan Zelený: „Když jsem hru poprvé zapnul, nečekal jsem žádný zázraky. Zdání ale klame, automat má sice jednoduchý design, je ale přehledný a zároveň se u něj člověk nenudí.“ Pan Červený: „Podobný sloty jsem vídával kdysi v hospodě za plentou. Tenhle je ale o dost lepší. To napětí, kolik bude pod korunou, prostě miluju.“
Kancelář pozadí Kancelář popředí

Mrkněte také na tohle