Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 29. 10. 2022 Jak hrát

Kdo se bojí Halloweena, nesmí chodit do casina!

V pondělí na Halloweena se to venku bude hemžit duchy, kostlivci, čarodějnicemi a dalšími hrůzostrašnými bytostmi. V online casinu Sazka Her jsem si pro vás připravili výběr 5 tematických her, které vás navnadí na správnou vlnu děsivě vysokých výher. Všechny účastníky her čeká monstrózní zábava!

Ve hracím automatu Halloween Jack uslyšíte hlasy ze záhrobí a jiné děsivé zvuky. Kolem vás budou létat netopýři a z ničeho nic se v poli objeví vydlabaná dýně, která přeskakuje z válce na válec a rozdává štědré výhry. Jakmile narazíte na 3 zlaté truhly, otevřou vám cestu do bonusovky s 10 točkami zdarma. Navíc můžete v bonusové hře vyhrát ještě další free spiny!
Obrázek - Kdo se bojí Halloweena, nesmí chodit do casina!

Upíří hrad se skrytým pokladem

Na hřbitově automatu Vampire Bride posetém havrany se setkáte s mrtvou upíří nevěstou, kterou tam nechal hrabě Drákula a která stále marně čeká na svého nápadníka. Nasaďte si na krk česnekový věnec, vezměte dřevěnou palici s kolíky a vyrazte do temného hradu, který se tyčí vysoko na kopci. Pokud přežijete noc, tak se vydejte do jeho zákoutí a tajných sklepení, kde naleznete zaprášenou truhlici plnou zlata!
Obrázek - Upíří hrad se skrytým pokladem

Upíří hody

Výherní automat Blood Revival je českou casino klasikou a z Apollo her je velice populární. Upíři tvrdě spí v rakvi, tak se je pokuste nevzbudit, ať je můžete probodnout a získat za ně bohaté odměny. 3 netopýrští upíři vás přenesou do bonusové hry s 10 free spiny zdarma. Spoutejte výherní symboly do řetězů a točte respiny dál a dál!
Obrázek - Upíří hody

Strašidelná partička

Šílená pecka od e-gamingu Nightmare Squad nabízí spoustu vychytávek. Fousatý wild Fester s kloboukem naděluje krásně vysoké obnosy. Když se vám povede ulovit 3 rozvětvené zelené stromy, vylosuje se náhodný mystery násobek. Puklé náhrobní desky fungují jako bonus symboly a stačí alespoň 3 pro vstup do bonusové hry, kde lze ukořistit až 30 toček zdarma!

Noc plná hrůz

Pojďte si zakoledovat do hřbitovního online automatu Halloween Night. Za dýni získáte pěkný balík a duch nahradí všechny nepotřebné symboly. Čím víc fialových mystery lektvarů trefíte, tím vyšší bude násobek sázky. Náhrobní kameny s nápisem "Bonus" vám mohou vynést dokonce až 150násobek sázky!

Mrkněte také na tohle