Testovací headline
Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 26. 10. 2020 Recenze

Vampire Bride: Strašidelný online slot od Synotu

Upíři jsou jedním z nejpopulárnějších motivů ve hrách vůbec. A asi i proto se Synot rozhodl neotálet za konkurencí a přišel se svým vlastním upířím výherním automatem s názvem Vampire Bride. Hororového hracího automatu se ale bát rozhodně nemusíte, a naopak si díky němu můžete vynahradit halloweenskou party, které jsou letos bohužel zakázané.

256 výplatních linií na 4 válcích

Čtyřválcový Synot automat roztočíte už od jedné koruny a maximální sázkou je 500 korun. Upíři vám v jediném spinu můžou nadělit až 500 tisíc korun. Zajímavé je, že na každém válci jsou vždy 4 symboly a k připsání výhry stačí, aby byly alespoň 3 stejné symboly kdekoliv vedle sebe na válcích zleva. Na online automatu máte tak 256 šancí na výhru.

Upíří symboly, kdy vám největší výhru přinese hlavní hrdinka hry, jsou doplněné i o klasické karetní hodnoty. Všechny kombinace může podpořit i wild v podobě netopýra.

V bonusu získáte free spiny zdarma

Jediným symbolem, který wild nenahradí, je BONUS. Ten přináší 10 nebo 15 otoček zdarma. Jejich počet závisí na tom, jestli je chytí tři nebo čtyři. Během zatočení zdarma lze získat kromě obřích výher i další točky zdarma.  

Vyzkoušíte tuhle strašidelnou online hru, nebo dáte v online casinu Sazka Her přednost jiným upírům?

Pan Zelený: „Herní plocha 4x4? To beru! Navíc je super, když se nemusím soustředit na přesně dané výherní linie a peníze beru vždycky, když mám alespoň 3 symboly kdekoliv vedle sebe.“ Pan Červený: „A co teprve ty free spiny. Když dorazí bonusovka, bývá to absolutní paráda. Navíc během ní můžu vyhrát další točky.“
Kancelář pozadí Kancelář popředí

Mrkněte také na tohle