Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 2. 12. 2021 Recenze

Nightmare Squad: Kdo se bojí, nesmí do lesa!

Baví vás sledovat filmy Tima Burtona nebo s chutí zkouknete Frankensteina? Tato hra od e-gamingu vás zaujme svojí originální grafikou v podobě hrůzostrašných bytostí. Připomeňte si časy, kdy jste se jako malí báli v noci podívat pod postel nebo z okna do temného lesa kvůli děsivým stínům nebo strašidelným zvukům a odvažte se na dobrodružnou výpravu do ponurého, tajemného lesa.

Po čertech povedená partička naděluje

Les v noci ožívá a tento 5válec s 20 výherními liniemi vám nabídne spoustu vychytávek. Na výhru vám stačí získat alespoň 3 stejné symboly kolem kterých se hned stočí bludné kořeny. Kromě klasických písmen se můžete těšit na povedenou partičku 4 strašidel, a to konkrétně na zeleného Frankensteina, klauna Caspera, upírku Bloody Mary a vousatého Festera, kteří v 5 kusech vyplácí 160,400, 500 nebo úžasný 1000násobek sázky. Fester se zároveň chová i jako wild, takže vám výhry dokáže nahrazením symbolů hezky pojistit.

Záhadné bonusy 

Hrozivý zelený strom s obrovským měsícem v pozadí funguje jako symbol mystery. 3 vzrostlé stromy, kolem kterých létají netopýři vás zasypou otazníky, které se rázem přemění na náhodnou výhru v rozpětí minimální a maximální výhry dle výplatní tabulky. Alespoň 3 prasklé náhrobní kameny s nápisem bonus kdekoli v poli vás pak dostanou do našlapané bonusovky s 10 až skvělými 30 volnými točkami. Navíc se během bonusové hry objevuje v herním poli další extra wild, který se zobrazuje jako pavučinový nápis „WILD“, který vám stejně jako Fester nahradí všechny ostatní symboly a parádní výhru máte v kapse.
Pan Zelený: „Grafika s efekty mě dostala. Svižná hra, kde se pořád něco děje. Ten Fester má děsivej úsměv a co teprve, když ulovím výhru, to pak z pusy vychrlí černý kouř a já mám nutkání se mu vyhýbat. Ten jeho kámoš Casper, je taky síla, tomu se zas při výhře nafoukne hlava a praskne. Vždycky se trochu leknu. U Frankensteina mi zas tuhne krev v žilách, když vidím, jak ho při získané kombinaci silně probíjí elektřina.“ Pan Červený: „Krvavá Mary s modrými vlasy na mě při výhře navíc hezky zamrká. Abych našel ve hře v podstatě dva wildy, mystery symbol, a ještě k tomu bonusovku s 30 točkami. Tolik možností, jak získat pořádnej balík. To je za mě fakt pecka!  Je vidět, že se e-gaming opravdu překonal.“

Mrkněte také na tohle