Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 11. 11. 2021 Recenze

Halloween Night: Vydejte se pro výhry na temný hřbitov!

Předvečer všech svatých je už sice za námi, ale na Sazka Hrách si dozvuky tohoto svátku můžete vychutnat ještě teď. A to díky skvělé mašině od českého výrobce Adell. Při točení tohoto pětiválce vám bude zaručeně tuhnout krev v žilách, a to nejen díky strašidelné atmosféře, ale především díky napínavým funkcím, o které zde není nouze.

Vykoledujte si balík

Děti se o Halloweenu převlékají do kostýmů a chodí od dveří ke dveřím koledovat sladkosti. Dospělí si mezitím můžou vykoledovat parádní výhry, přičemž převleky mohou nechat ve skříni a místo hlášky „trick or treat“ zmáčknout tlačítko start. Na jedenácti výherních řadách narazíte na zářivé lektvary, černé kočky, čarodějnické klobouky a samozřejmě nesmí chybět tradiční vyřezávaná dýně. Tento ikonický symbol vyplácí pěkné sumy už za 3 kousky, v plné lajně nadělí víc než stonásobek sázky. Když na válcích potkáte ducha, nemusíte brát nohy na ramena. Duch totiž nahrazuje všechny běžné symboly, a tak dopomůže k ještě větším úlovkům.

Mystery bonusovky

Fanoušci bonusových kol si tady přijdou na své, ve hře jsou totiž k dispozici hned dvě bonusovky. V rozpálených kotlích nebublá jen fialový lektvar, ale také parádní výhry. Trefte kdekoli na plátně 3, 4 nebo 5 těchto mystery symbolů a vynásobte vsazenou částku x10 – x30, x30 – x60 nebo x60 – x90. Zatímco v tomto bonusu rozhoduje o výši výhry čistá náhoda, v tom druhém výši výhry můžete ovlivnit svým rozhodnutím. 3, 4 nebo 5 náhrobních kamenů spustí bonusovku, ve které můžete odkrýt 2 – 50násobek, 2- 100násobek anebo 2 – 150násobek (podle toho, kolik náhrobků padne). Pod náhrobkem se objeví náhodná částka a vy máte dvě možnosti: vzít jí, anebo to risknout a zkusit vylosovat větší výhru. Dejte si ale pozor na to, že výhru můžete odmítnout jenom dvakrát a tu poslední sumu už musíte vzít. Budete se řídit pravidlem „lepší vrabec v hrsti než holub na střeše“, nebo zariskujete stylem „kdo nehraje, nevyhraje“?
 
 
Pan Zelený: „Zvukový efekty v týhle hře mě někdy pořádně vylekaj. Pak si ale vzpomenu, že duch mi nechce uškodit, ale pomoct, a hned jsem klidnější 😊.“ Pan Červený: „Nejradši mám to napětí v bonusu, když váhám, jestli nabízenou výhru vezmu, nebo jestli to risknu, abych bral víc. Jsem ale hráč, takže to většinou stejně riskuju až do konce.“

Mrkněte také na tohle