Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 24. 5. 2022 Jackpoty

Jakub si odnesl diamantový Synot jackpot za 500 000 Kč!

V páteční den společně s víkendem padly 3 neuvěřitelně vysoké jackpoty, které překonaly hranici 300 000 Kč. Pojďme se na ně společně podívat!

Jakub se v pátek po čtvrteční půlnoci rozhodl vyzkoušet čerstvou novinku z minulého týdne, a to pětiválec Lucky Elements. Šťastné drahokamy mu za 20 Kč nadělily maximální možnou jackpotovou výhru 500 000 Kč! 

Stává se tak šestým výhercem, kterému se povedlo trefit maximální Synot jackpot a následuje úspěšnou pětici premiantů složenou z Miluše, Petra, Jana, Reného a Pavla.
Takový jackpot je prostě fantazie!           

Zlatý Adell jackpot za pár šupů!

V sobotu odpoledne hráčce Jeně zacinkal v automatu Fruit Joker krásný zlatý Adell jackpot. Za pouhých 5 korunek tak získala částku 359 631 . Parádní výkon!

Rekordní Royal jackpot

O nádherně vysoké jackpoty není na Sazka Hrách nouze. Přesvědčila se o tom i Eliška, které se povedlo v neděli pozdě večer z automatu Fruit Hell vytočit za dvacku rekordní Royal jackpot, který se dostal až na neskutečných 498 391 . Překonala tak dosavadní rekord z března, kdy hráči Vojtěchovi přistál jackpot za 496 421 Kč. Gratulujeme!

Jackpoty mohou padnout kdykoliv a za jakoukoli výši sázky, tak zkuste své štěstí i vy!

Mrkněte také na tohle