Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Červený Pan Červený, 21. 5. 2022 Recenze

Lucky Elements: Štěstí na vás čeká na každém rohu!

Oheň, voda, země a vzduch jsou nezbytné elementy pro život. Ovládněte tyto 4 přírodní živly a získejte z této pecky od Synotu bombastickou výhru nebo jeden ze čtyř našlapaných jackpotů.

Barevné elementy

Energická online hra vám nabízí dokonce 243 možností, jak ulovit mega výhru. Žlutá, červená, zelená a modrá jsou barvy, které ladí navzájem a do nichž jsou zde nabarveny i všechny symboly. Na výhru vám stačí klasicky alespoň 3 stejné symboly písmen nebo štítů s elementy. Nižší výhry trefíte za písmena (J, Q, K, A), střední za žluté a zelené drahokamy, vyšší za modrou vodu a top výhry za rudý oheň, kde v 5 kusech můžete ulovit klidně 50násobek.

Magický kosočtverec

Barevný kosočtverec na zlatém podnose funguje jako bonus symbol. Podle počtu bonusových symbolů, kterých lze trefit 3, 4 nebo i 5, dostanete na začátku bonusové hry příslušný počet životů pro zatočení kolem štěstí. Navíc podle barvy, kterou si vylosujete pro váš element, který představuje váš život se zvýší dvojnásobně počty násobků na stejně barevné oblasti, která se na kole štěstí nachází. Tudíž na vás například pro jeden žlutý element místo 30násobku může čekat na kole i parádní 60násobek! A pokud dva z životů budou stejné barvy, dvojnásobky v dané oblasti budou ještě dvojnásobně vyšší. Takže třeba na modré oblasti jde vytočit místo 25násobku se dvěma modrými životy i úžasný 100násobek sázky!
Pan Zelený: „Drahé kameny zasazené uprostřed štítů se krásně lesknou a jsou propracované do nejmenšího detailu. Hra mě hudebním doprovodem pěkně zrelaxuje z každodenního stresu. Bonus symboly padají jako, když z vesmíru přistávají na zem komety. To je nádhera!“ Pan Červený: „Rubíny, safíry, smaragdy, všecko to dejte sem! Jsem ještě větší živel než tyhle všechny dohromady. Roztočím kolo a budu rychle ve vatě. Uznávám jediný heslo: Padá další barevnej symbol, big win a maximální násobek si přej!“

Mrkněte také na tohle