Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 28. 3. 2022 Jackpoty

Víkendový jackpotový výprodej na Sazka Hrách

Na Sazka Hrách tento víkend dosáhly jackpoty mimořádně vysokých částek, včetně jackpotu za 500 000 . Kdo a kdy tyto astronomické částky ulovil?

V sobotu pozdě večer si Monika zapnula klasický ovocný tříválec Respin Joker a za 100 Kč se jí podařilo ukořistit zlatý Synot jackpot, který málem dohnal rekord, a to parádních 465 826 ! Tleskáme a gratulujeme!

Nádherný Royal jackpot

Tomáš si prodloužil páteční večer až do brzkého sobotního rána, kde si s automatem Simply Ways užil spoustu zábavy. Během hraní se dočkal obrovského překvapení, když mu za 20 kaček padl nádherný Royal jackpot v hodnotě 448 295 . Skvělá trefa!

Zlatý Apollo jackpot

Hráč Josef si v neděli před večeří dal pořádný nášup neonového automatu Midnight Fruits 81, který mu za hromadu stejného ovoce nadělil zlatý Apollo jackpot, který se dostal až na 295 247 . Blahopřejeme!

Gigantický diamantový jackpot!

Hráč René se rozhodl zajít si na představení do cirkusu automatu Wild Circus 256, kde si myslel, že to, že vyhrál 10000násobek sázky, je pouhý fór! Vstupenka dovnitř ho stála 50 kaček a jemu se nechtělo věřit, že mu mystery hvězdy přinesly diamantový jackpot Synotu, který se vyšplhal až na maximální výši 500 000 ! Od tohoto okamžiku patří mezi čtveřici výherců, kteří vyhráli nejvyšší jackpot a mohli si tak splnit svůj sen!

Teď už mu zbývá jen sbalit kufry a může to oslavit koktejlem u západu slunce na ostrově plného palem a čerstvých kokosů. Gratulujeme!

Rekordní zlatý Kajot jackpot

Hráčka Lucie se zapíše do historie! V neděli kolem desáté večer se ponořila do ovocné mašiny Multi Vegas 81 s výjimečnými násobky a přitom za 20 korun překonala rekord. Na čtyřválci totiž získala úžasných 295 569 .
To se na Kajotu zatím ještě nikomu nepovedlo! 

Držitelem rekordu byl doposud hráč Bohumil, kterému zacinkal tento jackpot v částce 238 813 Kč za pouhou 1 korunu. Nyní je tedy novou rekordmankou a může se vesele radovat ze zlatého jackpotu.

Jackpoty vám mohou padnout kdykoli a za jakoukoli částku, tak si neváhejte dojít pro ten váš!

Mrkněte také na tohle