Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 24. 12. 2021 Recenze

Aztec Gold: Extra Gold Megaways aneb The best got even better

Aztec Gold Megaways od výrobce iSoftBet už si u nás můžete zahrát nějaký ten pátek. Ti z vás, co jí zkusili, už dobře víte, že na téhle pecce jdou vyhrát pohádkové peníze i za malé sázky. A jak to tak bývá, když je nějaká hra oblíbená, vývojáři na ní zapracují a vydají vylepšenou verzi. Na co se můžete těšit v Aztec Gold: Extra Gold Megaways a v čem se liší od jedničky?

Tady teče zlato proudem

Symboly karet doplňují zvířata z jihoamerické džungle a nechybí ani náčelník Montezuma, který v šesti kusech nadělí 50násobek sázky a jako jediný symbol vyplácí nižší výhry už ve dvou. K výhře potřebujete 3 stejné symboly na po sobě jdoucích válcích zleva, jako v „criss cross“ hrách (až na to, že Megaways mechanika nenabízí 27 nebo 81 linií, ale až 117 649, podle toho, kolik je zrovna na válci pozic - 3 až 7 pozic na 6 válcích). Po každé výhře následuje kaskáda, takže úlovků může být během jednoho spinu několik. Kromě speciálních „boosterů“ jako náhodné navýšení počtu scatterů na válcích nebo spuštění maximálního počtu výplatních řad, které znáte už z jedničky, je Extra Gold vylepšená ještě dvěma speciálními funkcemi. Obrázek chrámu se může změnit v kterýkoli symbol a vytvořit tak parádní výherní kombinaci. A radost z výher vám dopřeje také Montezuma, který když překryje válce, tak buď nadělí big win (minimálně 25násobek sázky) nebo spustí našlapanou bonusovku.
 
 

Jak najdete zlatou žílu?

Bonusovka je v téhle mašině zkrátka famózní, a tak vývojáři neměli důvod jí moc měnit. Když kdekoli padne 5 a víc scatterů, které mají podobu aztéckých tabulek, dostanete 3 free spiny, ve kterých sbíráte scattery s násobiteli sázky. Vždycky, když padne aspoň jeden, počet toček se resetuje zpět na 3. Bonus končí až ve chvíli, kdy 3x po sobě nic nepadne anebo když zaplníte celé plátno. Když se válec vyplní scattery, tak se všechny hodnoty na daném válci ještě vynásobí počtem pozic, což oceníte hlavně když v bonusu chytnete jeden z jackpotů, ve kterých se ukrývá 30, 100 nebo 1000násobek sázky. Čekání na free spiny se ale někdy může pěkně protáhnout, a tak zde máte možnosti, jak ho urychlit. Se sázkou „Extra Gold“ sice za točku zaplatíte o čtvrtinu víc, ke spuštění bonusu ale stačí 4 scattery místo 5. Pokud vám to nepřipadá jako dostatečné zvýšení šance na bonusovku, klikněte na Aztec Bet a rovnou si jí za 100 nebo 150násobek sázky kupte! U dražší varianty máte garanci maximálního počtu Megaways, což znamená více okének, do kterých můžou napadat scattery, a hlavně se každý zaplněný válec násobí maximálním násobitelem x7!
 
Pan Zelený: „Zorientovat se ve všech funkcích je celkem fuška, ale hlavní je, že se pořád něco děje 😊. Hlavním lákadlem je samozřejmě možnost koupit si bonus, i když mě stačí zapnout sázku Extra Gold, při který mi stačí ke spuštění bonusu 4 scattery.“ Pan Červený: „Tak tu máme další bombu, ve který se dá koupit bonusovka! Jsem naprosto unešenej, samozřejmě si kupuju tu za 150násobek, protože když v ní chytím jackpot, který se může vynásobit x7, tak se mi to vrátí i s úroky!“

Mrkněte také na tohle