Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 11. 12. 2023 Recenze

Gonzo’s Quest Megaways: Gonzo v novém hávu přináší ještě větší výhry!

Jedna z nejoblíbenějších figur z online slotů od Netentu hlásí velkolepý návrat na výsluní. Jak bude dobrodruhovi Gonzovi slušet Megaways kabátek od providera Red Tiger? A na co dalšího se můžeš těšit kromě více šancí na výhru? Rozjeď s Gonzem další dobrodružství a odvez si z Eldoráda pytle plné zlata!

Spusť lavinu výher

Online automat Gonzo’s Quest je tu s námi prakticky od spuštění našeho online casina Sazka Hry a mnoho hráčů na něj nedá dopustit. Jestli i ty patříš mezi ně, tak určitě uvítáš, že je v novém výherním automatu Gonzo’s Quest Megaways zachováno původní kouzlo téhle stálice. Najdeš tu tak známé masky vytesané do kamene a nepřijdeš ani o oblíbenou funkci Avalanche, během které symboly tvořící výherní kombo popraskají a shora napadají nové, přičemž se výhry postupně násobí, a to x2, x3 a x5!

Oproti původním 20 výherním řadám si v Megaways verzi užiješ až 117 649 šancí na výhru. Díky vysokému počtu výplatních linií si tak přijdeš na obří výhry i za nižší symboly. Jedna z nových funkcí je ale spojena s těmi hodnotnějšími symboly – jmenuje se Earthquake a když se spustí, zatřese se obrazovka a z herní plochy zmizí všechny nízké symboly, takže šance na enormní zisky se ještě zvýší!

Vyhraj až 20 000násobek sázky!

Dalšího vylepšení se v herním automatu dočkal wild. Svou vizuální stránku v podobě stříbrné mince s otazníkem si zachoval, ale přibyla mu jedna důležitá vlastnost – neplatí na něj funkce Avalanche ani Earthquake – na své pozici tak zůstane i při popraskání symbolů. S tímhle upgradem naskočí násobitel na maximum levou zadní.

Bonusové free spiny zdarma byly hlavním trhákem v původním Gonzovi, takže otočky zdarma nesmí chybět ani ve verzi Megaways. Spuštění bonusu probíhá stejně jako v původním hracím automatu, což znamená, že potřebuješ 3 zlaté Scattery na výherní linii (mohou být doplněny i wildem) a získáš za ně celkem 9 zatočení zdarma.

Čím více scatterů v řadě za sebou, tím lépe, protože každý další bonus symbol ti přihraje 3 volné otočky gratis. Ve volných zatočeních je multiplikátor pro funkci Avalanche ztrojnásoben oproti základní hře, takže se postupně může vyšplhat na krásných 15x.

Maximální výhru 400 000 Kč tu tak především díky bonusovce můžeš urvat za pouhou dvacetikorunu stejně tak, jak se to povedlo hráčce Kateřině!
Pan Zelený: „Tohle se borcům z Red Tigeru fakt povedlo. 12 let starý online automat najednou snese ty nejpřísnější měřítka, ale zároveň nepřišel o svou původní tvář. Nerozbitnej wild je naprostá bomba! Tomu říkám vydařenej revival 😊.“ Pan Červený: „Tenhle sympatickej fousáč mi už v původním Netent automatu nadělil nejeden pěknej big win. Výrobce casino her Red Tiger ho ale vyšvihnul na úplně jinej level. Funkce Earthquake si mě okamžitě získala, hlavně když padne ve free spinech zdarma při násobiteli x15!“

Mrkněte také na tohle