Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 5. 6. 2024 Recenze

Fruit Shop: Výhry, na které nebudeš stát frontu

Výherní automat Fruit Shop, který do světa vyslalo švédské studio NetEnt, letos oslaví už 13. narozeniny. Za ta léta si získal spoustu hráčů, a i v našem online casinu Sazka Hry patří stále mezi nejoblíbenější hrací automaty od tohoto providera. Poznej jeho kouzlo i ty a napakuj si kapsy ovocnými výhrami!

Třešňová jízda

Na rozdíl od Megaways varianty, kterou jsme recenzovali jako první, je původní Fruit Shop blíže ke klasickým ovocným automatům, ale stále má svá specifika, která bys u tradičních ovocných online slotů nečekal. Rozjedeš to na pěti válcích s 15 výherními liniemi, a kromě šťavnatých kusů ovoce ti budou menší výhry zajišťovat i karetní znaky 10, J, Q, K a A. 
 
Největší úlovky ale stejně jako v herním automatu Fruit Shop Megaways pobereš za melouny, pomeranče, citróny, švestky a třešně.

Červené peckovité plody jsou v tomto automatu skutečnou třešinkou na dortu, když vyplácejí drobné výhry už ve dvou kusech, a v pěti ti pak nasypou více než 130násobek sázky.

Násobící wild i nálož free spinů

V casino hře nesmí chybět ani zástupný symbol wild, který nahrazuje všechny ostatní symboly. Wild vyobrazený jako logo hry nejen že doplňuje výherní kombinace, ale všechny výhry navíc násobí x2, což je jeden z hlavních rozdílů oproti Megaways verzi (kde wild výhry nenásobí).
 
Za každou výhru složenou z ovocných symbolů se můžeš čekat na bonus ve formě free spinů zdarma. Platí tu jednoduché pravidlo: čím více symbolů vytvoří výhru, tím tě čeká větší porce volných otoček. Maximum je tedy 5 free spins za pět ovocných symbolů. Nemusí se to zdát jako moc, ale jakákoli další výhra (i za karetní znaky) během bonusu ti přihraje další várku toček zdarma. Navíc všechny výhry jsou ve free spinech automaticky násobeny x2, což bonus ještě více zatraktivňuje.
 
Dáš přednost téhle klasice, nebo radši sáhneš po Megaways variantě, kde se násobitel výher během zatočení zdarma postupně navyšuje až na x10? 
Pan Zelený: „Tuhle klasiku miluju. Jednoduchá, svižná hra, které zkrátka nic nechybí a moc rád se k ní vracím. Je super, že i za pouhý dvě třešně získám free spin zdarma!“ Pan Červený: „Free spiny zdarma tady uměj pořádně naložit. Nejradši mám, když ve volných točkách padne do kombinace wild, čímž se výhra znásobí x4 a navíc ještě dostanu další spiny gratis 😊.“

Mrkněte také na tohle