Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Červený Pan Červený, 19. 9. 2019 Recenze

Butterfly Staxx: Za motýly nemusíš jen do skleníku Fata Morgana

Sazka Hry mají nový přírůstek! V nabídce automatů si nyní můžeš zahrát pecku od švédské společnosti NetEnt, která je plná tropických rostlin i motýlů. Hra nemá žádné složité funkce a ani není těžká na pochopení, rozhodně se ale o ní nedá říct, že by byla odfláknutá. Naopak po grafické stránce se jedná o velmi povedou hru, ale na to jsme si u tohohle výrobce již zvykli.

Hra plná tropických symbolů

Na pětiválcovém automatu se 40 pevně danými výherními liniemi se objevují klasické „karetní“ symboly jako jsou J, Q, K nebo A, ale také i tropické rostliny a WILDY. Aby si hráč připsal výhru, potřebuje alespoň 3 tyto symboly vedle sebe. Nejlukrativnější jsou ale žlutí motýli. Ty stačí chytit dva vedle sebe. Sázka na jedno otočení se pohybuje od 2 korun až po jeden tisíc a nejvyšší možnou výhrou je půl milionu. 

Bonusovky

S motýly jsou spojeny i dvě bonusové hry. První se jmenuje Re-spin a aktivuje se tehdy, pokud se na celém válci objeví pouze motýli. Symboly se posunou co nejvíce vlevo a spustí se re-spin. Pokud se během něj objeví kdekoliv další motýlci, posunou se vlevo, vyplatí se výhra a hráč získá další otočku zdarma. Pokud ale v otočce už žádný další symbol „nepřiletí“, bonusová hra skončí.

Druhou bonusovkou jsou otočky zdarma, které se jmenují Butterfly Spins. Ty se aktivují alespoň 3 scattery, za které hráč získá 5 volných otoček. Pokud se objeví 4 nebo 5 scatterů, hráč získá 6, respektive 7 free spinů. Během této hry se objevují kokony, ze kterých se mohou vylíhnout motýli. Pokud se tak stane, motýl stejně jako v bonusovce Re-spin přelítne co nejvíce doleva a postupně se vyplácí výhry. A z toho už může být pořádná výhra!

Tenhle automat působí velmi uklidňujícím dojmem, převážně i díky svým zvukovým efektům. Neznamená to ale, že by hráči nepřinesl i pořádné vzrušení ze hry.
 

Obrázek - Bonusovky
Pan Zelený: „Tenhle automat si zamiluje i pan premiér. Konečně bude mít tolik toužené motýle.“ Pan Červený: „Butterfly Staxx je důkazem, že hra nemusí být překombinovaná. V její jednoduchosti, která je doplněná skvělými bonusy, je největší kouzlo.“
Kancelář pozadí Kancelář popředí

Mrkněte také na tohle