Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Červený Pan Červený, 17. 2. 2022 Jak hrát

Asijské automaty s výhrami, které doslova berou dech

Vycestujte s online casinem Sazka Her do zemí Orientu za rozkvetlými zahradami, atmosférickou hudbou a zlatem zdobenými čínskými chrámy. Zúčastněte se exkurze do krajin jako jsou starověká Čína, Japonsko a Mongolsko. Poznáte jiné kultury, k tomu máte šanci ukořistit ohromné zlaté poklady a štědré casino bonusy z našich turnajů.

NetEnt vám představuje svojí roztomilou japonskou princeznu Koi Princess, která vás může obdarovat díky drakům dvěma bonusovkami s free spiny a vlnou wildů vám přinést pěkné výhry. Navíc na kole štěstí si můžete vylosovat spousty náhodných funkcí, které vám pomohou ulovit jmění. Dokonce v jedné z bonusovek máte přímo zajištěné výhry. Prakticky nemůžete prohrát, co spin, to velká výhra!

Žabí tůňka plná zlata

Vydejte se do žabího království online hry Jin Chans: Pond of Riches, kde na vás čeká obří hromada zlata, na které sedí ropucha, která při úplňku naděluje. Tlama žáby vám spustí hezkou bonusovku s respiny, kde se dají získat skvělé výhry.

Zlaté prase rozhazuje měšce zlata

Výherní automat The Fortune Pig je přehlídkou čínských draků, které spouštějí bonusovku. Wildem je zlatá hlava prasete, který je nejluxusnějším symbolem ve hře. Posbírejte aspoň 5 naditých měšců s penězi a respiny s uzamknutými symboly jsou vaše.

Meditace přináší ovoce

Šestiválec The Legend of Shangri-La je výjimečný automat plný vychytávek. Stačí, aby se vytvořil shluk z 9 až 30 symbolů a výhra je vaše. Zvířecím mnichům velí malý mýval s holí v ruce, který vás provází hrou. Velké symboly se počítají za 2, čarovná zelená koule nahradí nevýherní symboly za výherní a symboly free spinů spustí bonusovku s možným dotáčením válců. Uklidňující hudba s výbornou grafikou vám dopřeje skvělý zážitek.

Rozkvetlá zahrada plná překvapení

Ve hře Divine Lotus narazíte na vznášející se ostrovy, které připomínají film Avatar a kromě spících dráčků také rozkvetlé mysteriózní lotosové květy, které se dokáží proměnit ve výherní symboly. Zavinuté květy na zlatém podkladu vám navíc v bonusovce mohou udělit další free spiny. Zaměřte se hlavně na hlavu zlatého draka, ten je totiž nejcennější a v 6 kusech máte gigantickou výhru jistou!

Vybojujte si neskutečné výhry

Hrací automat Sword of Khans od Thunderkicku vás zaujme úžasnými funkcemi. Pokud se stanete vlastníky alespoň třech mečů, které také fungují jako wildy, vstoupíte do bonusovky s náhodně vylosovaným počtem volných toček, kterých může být až 15. Bonusová hra obsahuje speciální funkci, díky které náhodně určený symbol expanduje, roztáhne se po celém válci a výhra se pak zvyšuje neuvěřitelným tempem. Dva meče v bonusovce navíc znamenají další expandující symbol a k tomu další ranec free spinů. A aby toho nebylo málo, když se expandující symbol opakuje, dojde ke zvýšení násobitele výher, a to až na hodnotu 3!

Vycvičte si svého sokola

Pětiválci Falcon Huntress dominuje mongolská lovkyně pokladů s vycvičeným sokolem, který vás již ve třech kusech přenese do bonusovky s free spiny. Točky zdarma lze získat opětovaně. Máme tu také zajímavou funkci roztažení výherních symbolů, kterou lze získat jak v základní hře, tak i v bonusovce. Aktivuje se náhodně a díky ní se můžete dostat až k astronomické výhře!

Lampiony štěstí s potulnými wildy

Hra Lights je příjemnou podívanou na krásy přírody. Horský průsmyk ukrývá údolí s říčkou a kouzelnými světly. 2 až 4 světelné wildy poskakují mezi válci během základní hry a jejich počet se zvyšuje v bonusové hře, kde se jich objevuje od 3 do 6. Spojené symboly jin a jang vám v 5 kusech darují do bonusovky dokonce až 30 toček zdarma. Free spiny můžete navíc získat znova.

Velká čínská zeď s násobky

Projděte se po hradbách automatu The Great Wall, potkejte se se samotným císařem a násobek nad válcem je váš. Jeho smích aktivuje nejen násobky, ale i 10 free spinů. Toček zdarma však můžete vyhrát časem mnohem víc. Vsazenou částku můžete díky násobitelům vsazenou zhodnotit až x1000 v základní hře a až x2000 v bonusovce! Ve free spinech lze také trefit symbol nad válcem s názvem DOUBLE WIN. Když se tento symbol vyskytne nad některým válcem a zároveň do herního pole zavítá císař, veškeré vaše dosavadní výhry z bonusu se zdvojnásobí.

Mrkněte také na tohle