Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Červený Pan Červený, 10. 12. 2020 Recenze

The Great Wall: Objevte bohatství dálného východu

Velká čínská zeď byla vybudována, aby chránila bohatství říše před nájezdy mongolských válečníků. V nové hře od dodavatele iSoftBet, jehož automaty jsou na českém trhu dostupné pouze u nás na Sazce, před vámi nekonečně dlouhá zeď bohatství skrývat rozhodně nebude. Právě naopak.

Na pozadí se dějí velké věci

Na automatu o pěti válcích a dvaceti výherních řadách narazíte kromě známých karetních hodnot na symboly navozující tu správnou atmosféru. Uvidíte zlaté mince, bájné obránce zdi nebo potkáte císařovnu či dokonce samotného císaře?

Co vás určitě zaujme hned po spuštění hry, jsou odměny, které jsou zobrazeny nad každým válcem. Na každém cimbuří se ukazuje jiná prémie a tím, jak točíte a jdete dále podél zdi, objevujete jiné ceny. Chytit můžete násobitele vaší sázky, při kterém lze vsazenou částku zhodnotit až x1000 nebo bonusovou hru. Stačí, abyste ve hře potkali velkorysého císaře, který se zachechtá a daruje vám bonus, který je zrovna nad válcem, kde se objevil.

Shrábněte balík v bonusovce

Bonus v této hře opravdu stojí za to. Obdržíte 10 toček zdarma, ve kterých se můžete těšit na pořádné výhry. Násobitele, které se ukazují nad válci, budou lukrativnější než v hlavní hře, objevit se může až 2000násobek sázky, a to už je něco. Ve free spinech lze trefit i další volné točky, ale to hlavní je funkce DOUBLE WIN. Když se nad některým válcem objeví tenhle nápis a zároveň dorazí císař, veškeré vaše dosavadní výhry z bonusu se zdvojnásobí.

Na automatu The Great Wall si můžete za maximální sázku 60 Kč vytočit bezmála půl milionu. Hra tedy určitě stojí za vyzkoušení.

Obrázek - Shrábněte balík v bonusovce
Pan Zelený: „Do Číny jsem se vždycky chtěl podívat, ale momentální situace mi to neumožnila. Takhle si Velkou čínskou zeď prohlídnu z domova, a ještě můžu vyhrát nějakej ten peníz.“ Pan Červený: „Nejradši mám to napětí, když se v bonusu objeví DOUBLE WIN a já jenom čekám, jestli se ukáže císař. Když se podaří tohle kombo trefit v poslední točce bonusu, tak je to pořádná raketa!“
Kancelář pozadí Kancelář popředí

Mrkněte také na tohle