Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 15. 10. 2020 Recenze

Sword of Khans: Válečnický nájezd na obří výhry

Jen málo her má na světě tak populární mechaniku, kterou použili vývojáři z Thunderkicku při tvorbě slotu Sword of Khans. Jiní výrobci, kteří vytváří podobné hry, jim většinou dávají do názvu slovo “book“ a i na Sazka Hrách takový automat můžete najít ve hře Book of Secrets. Švédské studio ale na rozdíl od ostatních nevsadilo na tematiku starověkého Egyptu a hra se odehrává mezi mongolskými válečníky.

Maximální násobitel je x10 000!

Sword of Khans je pětiválcová mašina s deseti výherními liniemi. Vsadit na jeden spin lze od 2,5 Kč do 50 Kč a nejvíce si můžete odnést až půl milionu. Výhru až x10000 vkladu na Sazce nabízí jen málo her, u výrobce Thunderkick jsou ale možné vysoké násobky poměrně časté.

K tomu, abyste vyhráli, potřebujete v linii alespoň 3 karetní symboly. Ty lukrativnější mají podobu válečnických zbraní a k výhře stačí dva. Všechny symboly navíc nahrazuje wild. Po něm je celá hra pojmenovaná a má podobu zlatého meče.  Když získáte tři meče v jednom spinu, spustí se navíc bonusová hra. A kdo zná hru Book of Secrets moc dobře ví, že je ve formě free spinů.

Vytuněné free spiny⚔️

Na začátku bonusu se začnou na meči objevovat čísla v hodnotách 5-15. To, které se objeví, značí počet získaných otoček. Potom meč ještě odkryje symbol, který bude pro bonus klíčový.

Pokud se vylosovaný symbol objeví kdekoliv na válcích dvakrát nebo třikrát (záleží na tom, jestli je to karetní hodnota nebo válečníkova výbava), expanduje přes celý sloupec a vyplatí se všech 10 linií. Během free spinů lze navíc získat další otočky zdarma. Už to ale není za tři žolíky ale pouze za dva.

Pokud se vám podaří získat další otočky, zopakuje se celý proces s mečem. A rozhodně nesmutněte, když se vám podruhé objeví stejný klíčový symbol. Získáte tím násobitel výher x2, popřípadě x3.

Obrázek - Vytuněné free spiny⚔️
Pan Zelený: „Tak tahle hra umí být pořádná bitva. Automat s podobnou mechanikou od Synotu mám moc rád a jsem šťastnej, že se Thunderkick vydal alespoň tematicky jinou cestou. Navíc k zisku dalších otoček zdarma potřebuju jen dva meče, a to je fakt paráda!“ Pan Červený: „Automat umí vyvolat pořádnou dávku adrenalinu. Nejdřív čekání na třetí meč a potom ještě losování počtu otoček a zobrazení klíčovýho symbolu pro free spiny. Jsou to někdy nervy, ale ty výhry za ně stojí.“
Kancelář pozadí Kancelář popředí

Mrkněte také na tohle