Ponožky s půl milionem

Co si budem – alespoň v polovině těch balíčků bude něco praktického. Že by to letos chtělo trochu ozvláštnit? Stačí k dárku přidat los Šťastný a veselý, který může přinést až 500 000 korun! 

Stejně jako máme s Vánocemi spojeného kapra, nazdobený stromeček a čekání na Zlaté prasátko, mohli bychom do výčtů typických symbolů přidat měkkouše – tedy měkké dárky většinou navýsost praktického charakteru. Vlněné ponožky nebo svetr s prapodivným vzorem nakonec přece jen zahřejí, ale často ne zrovna u srdce, když je rozbalíte. To můžete letos jednoduše změnit s naším losem Šťastný a veselý. 

Ponožky s půl milionem

Kouzla s papírem

Nákupy jste přežili a teď je tady další výzva – balení! Pro někoho noční můra na poslední chvíli, pro jiného pomyslná třešnička na dortu vánočních příprav. O tom, že i s obyčejným jednobarevným balicím papírem se dá čarovat, ví všichni, kteří do něj někdy zkusili své dárky zabalit. Jako doplněk vám stačí barevná stužka nebo bavlnka, ale můžete využít například i sněhové vločky, vystřižené z barevného nebo pečicího papíru, a ty přilepit navrch. Místo klasického „baličáku“ můžete také použít papír krepový, který bez ohledu na tvrdost dárku dodá originální vzezření. 

Šťastný a veselý!

Možná jste z časopisů vytvořili skutečné veledílo skrývající ve finále trochu běžný dárek. Profesionální rozbalovači dárků už během prvních dvou zmáčknutí zjistí, jestli to budou zase ponožky nebo jiná pletenina. Inu, dárek zvaný měkkouš se za nic jiného ukrýt nedá, ale obohatit ano! Do ponožek, rukavic, svetrů a jiných měkkých dárků můžete vložit los Šťastný a veselý s hlavní výhrou 500 000 Kč. Takový dárek pak může zahřát hned dvakrát!

Šťastný a veselý

Hlavní výhra
500 000 Kč

Cena losu
50 Kč

Losy
zakoupíte

Na všech prodejních místech Sazky,
na pobočkách České pošty nebo v
trafikách. ZOBRAZIT MAPU

Najdete nás také na
sociálních sítích