Tři přání zlaté rybky

Zlatá rybka je pohádka o splněných přáních a také o tom, že je dobré myslet na ty druhé. Jaká přání může Vánoční Zlatá rybka splnit vašim blízkým a koho s ní potěšíte nejvíce? 

Tak co to letos bude – kosmetický balíček, čaj nebo svíčka? Všichni už tak nějak mají to, co potřebují. A tak je každý rok těžší a těžší vymyslet originální dárek pro známé, překvapit je a možná i trochu rozesmát. Proč to letos nezkusit s Vánoční zlatou rybkou? Tato na první pohled malá pozornost může splnit opravdu velká přání. 

Tři přání zlaté rybky

První přání

Začneme zlehka, stejně, jako tomu bývá u pohádek. První stírací pole je složeno ze tří balíčků, které mohou skrývat symbol zvonku. Pokud se rozezní zrovna u vás či vašich blízkých, znamená to jistou výhru ve výši 1 000 Kč!

Druhé přání

Na řadu přichází hned 8 úhledně zabalených dárků skrývajících různé částky. Jakmile začnou vaši blízcí stírat los, zatajte dech společně s nimi. Stačí, aby našli stejnou částku pod celkem třemi balíčky. A můžete společně vymýšlet, co si za výhru pořídit.

Třetí přání

V této části losu může být ukryta částka až 5 milionů korun, nové auto v hodnotě 750 000 Kč a pod symbolem palmy tu možná čeká dovolená v hodnotě 100 000 Kč! Vánoční zlatá rybka se tak lehce stane tím nejštědřejším dárkem letošních Vánoc.


 Detail losu

Vánoční
zlatá rybka

Hlavní výhra
5 000 000 Kč

Cena losu
500 Kč

Losy
zakoupíte

Na všech prodejních místech Sazky,
na pobočkách České pošty nebo v
trafikách. ZOBRAZIT MAPU

Najdete nás také na
sociálních sítích