Pošlete originální vánoční přání

Radost se mísí s nostalgií, když ve schránce najdete pohlednici s vaším jménem. Jak letos vyniknout mezi záplavou vánočních pohledů a potěšit známé něčím navíc? Zkuste naše Vánoční přání!

Jsou všude. Na poště, v trafice i v knihkupectví. Všemožná vánoční přání, mezi kterými je těžké vybrat. Za prvé se vám většina z nich zas tolik nelíbí a za druhé toužíte po originalitě, kterou vám obrázek zasněžené krajinky zkrátka nepřináší. Zkuste to letos s námi! Pošlete los Vánoční přání a uděláte radost rovnou dvakrát.

Po@lete originální vánoční přání

Vánoční přání trochu jinak

Sami už dávno víte, co je na Vánocích to nejhezčí – být spolu, věnovat si čas a pozornost. Povznést se nad celé to sváteční hemžení a nelámat si příliš hlavu s tím, co komu dáme pod stromeček. A ty, kterým nemůžete popřát krásné svátky osobně, můžete letos překvapit skutečně štědrým přáním! Na podobě losu Vánoční přání jsme si dali záležet. Z tajemně modrého pozadí vystupují siluety obyvatel lesa. Srnka, liška a samozřejmě i zlaté prasátko.

Celá tato scenérie skrývá symboly stromků, jejichž počet určuje výši výhry. A při troše štěstí se objeví i kometa, která přináší rovnou 200 Kč! Na druhé straně losu je prostor na přání a váš podpis. Stačí los vložit do pěkné obálky nebo ho předat při setkání u svařáku. Uvidíte, že tohle přání překvapí nejednoho z vašich přátel!


 Detail losu

Vánoční
přání

Hlavní výhra
1 000 000 Kč

Cena losu
100 Kč

Losy
zakoupíte

Na všech prodejních místech Sazky,
na pobočkách České pošty nebo v
trafikách. ZOBRAZIT MAPU

Najdete nás také na
sociálních sítích