Co servírovat na štědrovečerní tabuli?

Nepřipálit, pocukrovat, podlít. A nakonec prostřít! Obohaťte letošní sváteční tabuli Zlatou šupinou, která může některému z hodovníků přinést štědrý dárek ještě před nadílkou.

Modrá, zlatá, bílá, zelená. Jaké barvy doprovází vaši štědrovečerní tabuli? Věříme, že stírací los Zlatá šupina může být posledním mistrovským tahem při dekorování stolu. A to jak díky svému šikovnému formátu, tak myšlence, kterou symbolizuje.
Co servírovat na @tědrovečerní tabuli?

Šupina pod talíř, i bez kapra

Tradice říká, že bychom si měli každý rok schovat jednu šupinu pod talíř pro štěstí a hojnost v příštím roce. Co takhle začít s hojností ještě letos? Naše Zlatá šupina může vašim blízkým přinést až 30 000 Kč.

Co nesvede obyčejná kapří šupina

Los není třeba ukrývat jenom pod talíř! V horní části losu je dírka, která ho ve spojení se stužkou či provázkem promění na jmenovku.
A pokud si chcete užít trochu zábavy, ukryjte několik losů mezi ozdoby na stromečku. Hledání a radostné nacházení povýší váš letošní Štědrý večer na nezapomenutelný. A kdyby na losu náhodou nebyla výhra, určitě pod stíracím najdete malé poselství pro štěstí.

 Detail losu

Zlatá šupina

Hlavní výhra
30 000 Kč

Cena losu
30 Kč

Losy
zakoupíte

Na všech prodejních místech Sazky,
na pobočkách České pošty nebo v
trafikách. ZOBRAZIT MAPU

Najdete nás také na
sociálních sítích