Zdravotnice dostala v práci stírací los jako vánoční dárek. Vyhrála na něj přes 10 milionů

Ve Spojených státech se dodržuje jedna milá tradice, Tajný Santa (Secret Santa). Princip je jednoduchý – do zaměstnání, na vánoční večírek či jiné setkání přinese každý člověk dárek v předem domluvené hodnotě, položí ho pod stromeček a výměnou za to si odnese jeden z ostatních balíčků.

Přečtěte si také: Sází celá rodina. Výherce Tutovky z Litoměřicka o nové auto málem přišel


Obdarovaní si většinou přijdou na nejrůznější maličkosti či žertovné předměty, Jennifer Lafleur z Ontaria ovšem dárek převrátil život vzhůru nohama. Tajná obálka v sobě totiž ukrývala výherní los, jež ženě přinesl přes 10 milionů korun.
 

Dárek jako ze sna

Jennifer pracuje ve zdravotnictví a záhadný dárek dostala den před svou vánoční dovolenou. Když se večer vrátila domů a los setřela, rozbušilo se jí srdce. Okamžitě napsala svému manželovi rozrušenou SMSku a požádala ho, ať se co nejdříve vrátí domů.

„Když jsem mu podala tiket, zeptal se mě, jestli je to opravdu pravda, a pak mě objal,“ prozradila jednačtyřicetiletá výherkyně loterijní společnosti.

Žena plánuje s penězi zaplatit hypotéku a část uložit stranou na vzdělání pro své děti. „Něco bych ráda investovala a nějaké peníze samozřejmě nechám na pěknou rodinnou dovolenou. Čeká mě teď celá řada rozhodování,“ usmívala se během rozhovoru.
 

Stírací losy jsou to pravé

Stírací losy jsou oblíbeným dárkem nejen k Vánocům, zcela jistě s nimi potěšíte i příbuzné nebo přátele, kteří k vám dorazí na silvestrovskou oslavu. Populární je hlavně Vánoční Zlatá rybka, která plní rovnou tři přání. Do roku 2023 tak můžete vkročit coby majitel 5 milionů, ale i nového auta či poukazu na krásnou dovolenou.

Vyzkoušet ale můžete také Tutovku, která se přímo hodí pro společná setkání. V balíčku jsou rovnou čtyři losy a jeden z nich na tuty vyhrává, a tak s přáteli jednoduše zjistíte, kdo má štěstí ve hře a kdo naopak v lásce. Co víc: Tutovka se pyšní i Druhou šancí, ve které se hraje o parádní Seat Leon. Stačí najít v hracím poli tři symboly Tutovky a los přihlásit na našich stránkách. O další auto se bude hrát už 4. ledna.

Nevíte, kdo Tutovku i další losy od Sazky pořídit? Klikněte na naši interaktivní mapu.

Přečtěte si také