Třicátník vyhrál v Eurojackpotu parádní Land Rover Defender. První jízdy už se nemůže dočkat

Vedle snových finančních výher nadělují pravidelně loterie Sazky také luxusní věcné prémie. Hraje se například o luxusní apartmány v Rakousku či Chorvatsku, obytňáky nebo o nadupané auťáky. V Eurojackpotu se pak nedávno rozdával i Land Rover Defender.

Přečtěte si také: V Eurojackpotu se hraje o apartmán v exotice. Které lokality jsou sázkou na jistotu?


A právě poslední zmíněnou cenu si odnesl i jeden čerstvý třicátník. Pro tiket si prvně došel zhruba před deseti lety a z počátku nesázel nijak pravidelně. To už je ale teď jinak.
 

Motivace sázet

„Dříve jsem sázel jenom při vysokém jackpotu. Říkal jsem si, že pokud mám získat výhru, tak pořádnou. Jakmile se začalo hrát i o věcné prémie, dost mě to nalákalo na pravidelnější nákupy tiketů,“ usmíval se spokojený výherce při našem setkání v budově Sazky.

Po novém autě se muž poohlížel už docela dlouho, takže mu výhra přišla pořádně vhod. Chvíli přitom zvažoval, jestli si místo vozidla nevezme finanční ekvivalent. V takovém případě by si prý koupil levnější auto a za zbytek peněz si pořídil jiné věci, nakonec se ale rozhodl pro Defender.
 

Silnice čeká

„Nemůžu se dočkat, až se v autě pořádně projedu. Hned po výhře, tedy poté, co jsem si tiket několikrát zkontroloval, abych se ujistil, že jsem opravdu vyhrál, jsem začal koukat na to, jak vypadá interiér auta a jaké možnosti nabízí. Okamžitě jsem se zamiloval,“ vyprávěl.

Spolu s přítelkyní pak začali vymýšle, na jaké výlety vyrazí. Zatím se jedná spíš o menší plány, je si však jistý, že přijdou i nějaké větší. Vedle dovolených výherce plánuje i dál sázet. A na závěr nám s úsměvem řekl, že už se těší, až se s námi znovu potká při předávání další výhry.
 

Vyhrajte dnes apartmán v exotice!

Ještě lákavější prémii, než je Defender, můžete v Eurojackpotu trefit právě dnes. Jen čeští sázející s plným tiketem mají vstupenku do losování o luxusní apartmán v exotice za 20 milionů. A když budete mít štěstí, získat k němu můžete i stovky milionů korun.

Sázenku navíc získáte online na pár kliknutí.

Držíme palce!

Úvodní fotografie je pouze ilustrační a nezachycuje skutečného výherce. Autor fotografie: iStock Photo.

Přečtěte si také