Sází celá rodina. Výherce Tutovky z Litoměřicka o vyhrané auto málem přišel

Nejinak tomu bylo i v případě rodiny z Litoměřicka, které Tutovka nadělila v Druhé šanci nový Seat Leon. Šťastný výherce pravidelně sází už dvě dekády a jeho doposud nejvyšší výhra byla 25 tisíc korun. Spolu s dalšími příbuznými se ale umí pořádně vyhecovat.

Bodrý kamioňák si počkal na Druhou šanci a vyhrál nové auto. Za výhrou ho doprovodila dávná láska


„K sázení mě přivedl „pantáta“, jak říkám otci mojí ženy. Není týden, kdy by neměl vsazených pár sloupců. Rádi spolu soutěžíme a trumfujeme se výhrami. Zapojili jsme i mého dospělého syna, který nás nedávno mimořádně překvapil výhrou. Jsem rád, že jsem ho ale opět o několik délek předhonil,“ žertuje v nadsázce podnikatel.
 

Z výhry málem nebylo nic!

O tom, že s úklidem se to nemá doma přehánět, by šťastný výherce mohl napsat několikasvazkovou knihu. Vypráví, jak málem o los, ze kterého vložil kód na web Tutovky, přišel.

„Odložil jsem los na poličku v kuchyni s tím, že se k němu po datu losování vrátím a případnou výhru si zkontroluju. To bych ale nesměl doma mít uklízecí maniačku,“ popisuje se smíchem.
 

Los skončil v koši

Když se druhý den po balíčku losů sháněl a nemohl ho nikde najít, došlo mu, kde jim bude konec. Manželka je prostě vyhodila.

„Došlo na nejhorší, musela do smetí. Měli jsme kliku, že pytle ještě nevynesla. V minulosti jsme už takto o pár věcí přišli,“ dodává, že v tomto případě by ho ztráta hodně zamrzela.   
 

Haló, tady Tutovka

Kolekci čtyř stíracích losů si pořídil v tabáku, když si kupoval časopisy. „Obal mě hned zaujal, rád zkouším nové věci,“ vypráví. Výhru, která mu zlepšila náladu tak, že se od chvíle, kdy vyhrál, nemůže přestat usmívat, mu oznámili přímo z Tutovky.

„Když volali, několikrát jsem je vytípnul, byl jsem zaneprázdněný. Čekal jsem taky důležitý úřední hovor, který je pro mě pracovně i osobně zlomový, ale přiznám se, že z oznámení o výhře jsem měl snad větší radost, než kdyby klapnul očekávaný projekt,“ přiznává s humorem.
 

Tutová výhra v balíčku

V kolekci Tutovka jsou v každém balíčku 4 losy, abyste si mohli užít zábavné stírání v partě kamarádů nebo v rodině. Minimálně jeden vždy zaručeně vyhrává. Na každém losu jsou dvě herní pole: 1. hra, kde je hlavní výhrou rovný milion korun, a Druhá šance.

Pokud zde najdete tři symboly právě Druhé šance, svůj los určitě nezapomeňte přihlásit na našem webu.  A když to stihnete do 31. srpna, zúčastníte se losování a rovnou 4 auta Seat Leon.

Že ještě svoji Tutovku nemáte? Stírací losy seženete na mnoha tisících prodejních místech po celé republice. Klikněte si pro to nejbližší na interaktivní mapě.

Přečtěte si také