Tutovka z trafiky přihrála mladému sázejícímu nový Seat Leon

Když si mladí lidé udělají řidičák, většinou je jejich prvním vozem ojetina. Stejné to bylo i s tímto mladým mužem, teď už ji ale s klidem může poslat do bazaru. Usmálo se na něj totiž štěstí v Druhé šanci Tutovky, a tak je nyní majitelem fungl nového Seatu Leon.

Přečtěte si také: Sází celá rodina. Výherce Tutovky z Litoměřicka o vyhrané auto málem přišel


Automobily patří k nejlákavějším věcným výhrám, o které si naši sázející mohou zahrát, a dnešní příběh je toho dalším důkazem. Nejen díky možnosti vyhrát nový Seat Leon si tento mladý muž chodí pravidelně do obchodu pro stírací losy Tutovka.
 

Krásný vzhled a možnost vyhrát auto

„Na Tutovce se mi toho líbí víc. Poprvé jsem po ní sáhnul hlavně proto, že hezky vypadala. A protože je v každém balíčku taky garantovaná výhra - třeba já si poměrně nedávno setřel dva tisíce,“ vypočítává sázející důvody, proč tento los stírá pravidelně.

„Líbí se mi ale taky, že jsou v balíčku čtyři losy, a tak je šance na výhru rovnou čtyřnásobná. V neposlední řadě se s Tutovkou hraje o nová auta, což je aspoň pro mě fakt lákavé.“

Když tak před nedávnem objevil v hracím poli druhé hry tři symboly Tutovky, hned jeho číslo zapsal na webovky Druhé šance. „Auto sice mám, ale říkal jsem si, že bych si s novým dal celkem říct. Upřímně mě ale nenapadlo, že Tutovka tohle moje přání promění ve skutečnost,“ mne si spokojeně ruce výherce.
 

Nejvíc se těší, až usedne za volant

Tomu, že nového Leona skutečně vyhrál, prý nejdřív nechtěl vůbec uvěřit. Když ale svoje štěstí v hodnotě stovek tisíc konečně rozdýchal, obvolal nejbližší rodinu, které se se svojí radostí svěřil a také ji společně trochu oslavili.

Teď už se výherce, kterému ještě není ani třicet let, těší, až se v Leonu konečně poprvé projede. A my mu přejeme, ať si každou minutu za volantem užívá plnými doušky.
 

Tutová výhra v balíčku

V kolekci Tutovka jsou v každém balíčku čtyři losy, abyste si mohli užít zábavné stírání losů v partě kamarádů nebo s dospělými členy rodiny. Minimálně jeden vždy zaručeně vyhrává. Na každém losu jsou dvě herní pole: 1. hra, kde je hlavní výhrou rovný milion korun, a Druhá šance, kde si třináct výherců setře parádní vůz Seat Leon v hodnotě 550 000 korun.

Podívejte se na stírací losy Tutovka nebo už zakoupený přihlaste do hry Druhá šance - o další Leon se bude hrát už zítra! Jestli ještě svoji vstupenku do losování nemáte, vypravte se pro ni na nejbližší prodejní místo s nabídkou Sazky, které najdete na naší interaktivní mapě.

Úvodní fotografie je pouze ilustrační a nezachycuje skutečného výherce. Autor fotografie: iStock Photo.

Přečtěte si také