Student nechtěl na brigádu, tak si vsadil. Jeho otec z výsledku radost neměl

Vyplatilo se a pracovat nějakou dobu určitě nemusí. Vyhrál totiž 1 milion dolarů, tedy v přepočtu 23,5 milionu korun.

Přečtěte si také: Sportka mění životy. Výherce 43 milionů si koupí dům bez hypotéky a pracovat už bude jen pro radost


Dvacetiletému Kristopherovi pomalu končil semestr a jeho otec, který jej živil a ve studiu podporoval, ho nabádal, aby si přes prázdniny našel brigádu. K tomu se ale Kristopher neměl.
 

Tati, pracovat nebudu!

Ne že by na trhu nebylo dostatek volných míst, pracovat se mu ale zkrátka nechtělo… Mladík výtky svého otce vyřešil svérázně, místo shánění letní brigády si totiž koupil tiket. Vyplatilo se a pracovat teď nějakou dobu nemusí. Podařilo se mu uhodnout všech pět čísel v loterii a vyhrál 1 milion dolarů, tedy v přepočtu asi 23,5 milionu dolarů.

Tiket si zkontroloval díky mobilní aplikaci právě v okamžiku, kdy seděl se svým otcem v autě. Chystali se zajet na oběd a tatínek se prý připravoval, jak chlapci domluví, aby se vzchopil a skutečně si nějakou práci našel.
 

V šoku málem naboural

Kristopher na nic nečekal a výhru na otce vytáhl ještě v autě, aby jej umlčel, jelikož nechtěl poslouchat jeho výtky. Drzý plán vyšel do puntíku. Když se otec dozvěděl o tom, že syn vyhrál spoustu peněz, z šoku málem naboural.

Taky byste si jako Kristopher chtěli začít užívat? Pak neváhejte a vsaďte si už dnes - díky Sportce můžete být už večer bohatší o 111 milionů. Vstupenku do losování si zajistíte na pár kliknutí.

Přečtěte si také