Sportka mění životy. Výherce 43 milionů si koupí dům bez hypotéky a pracovat už bude jen pro radost

Třicátník z Prahy na pravidelné sázení nikdy moc nebyl. Někdy ho ale touha po adrenalinu zláká a pro nějaký ten tiket si přeci jen zajde. Když se to stalo naposledy, vsadil si v jednom tabáku plnou sázenku náhodných čísel včetně Šance a svého kroku rozhodně nelituje. Sportka mu nadělila fantastických 43 431 611 korun.

Přečtěte si také: Obří radost na Olomoucku! Sportka sázejícímu nadělila 53,6 milionu


„Poprvé jsem si vsadil někdy před čtyřmi lety. Od té doby si do trafiky pro tiket sem tam zajdu, jako pravidelný hráč bych se ale určitě neoznačil. Když jsem ale teď viděl výherní sumu, byl jsem z toho úplně v šoku a nevěřil jsem tomu,“ vyprávěl šťastný výherce.
 

Mílové kroky

Jakmile se z prvotního šoku trochu oklepal, zaplavily ho pocity radosti, štěstí a úlevy. A všechny prý přetrvávají dodnes. Díky výhře totiž nebude muset nějaký čas řešit finance a může se pustit do některých velkých změn, které v životě už dlouho plánoval.

Tou první bude koupě pěkného domu. Kvůli strachu z finanční nejistoty se závazku v podobě hypotéky dlouho bál. Nyní se ale nemůže dočkat, až si nové obydlí bude vybírat a zařizovat. A navíc bez jakýchkoliv dluhů, které by musel každý měsíc splácet.

Druhým velkým krokem je změna zaměstnání. „Už nějaký ten pátek si chci najít práci, co mě bude skutečně bavit a naplňovat a budu se do ní těšit. Teď, když už brzy budu mít na účtě desítky milionů, to můžu konečně udělat,“ pochvaloval si.
 

Sdílená radost

O tom, že je z něj novopečený multimilionář, se podělil se svou nejbližší rodinou a zatím to tak chce nechat. Celou výhru si ale nehodlá nechat jenom pro sebe a plánuje se o ni rozdělit s těmi, co to opravdu potřebují.

Kromě toho, že obdaruje své milované, se chystá přispět také na charitu. „Ještě nemám vybranou konkrétní organizaci, ale pravděpodobně to bude nějaká, co se věnuje osobám s duševním onemocněním,“ vysvětlil.
 

Štěstí přeje připraveným

Před odchodem nám šťastlivec prozradil, že se o tiket dost bál. Aby se s ním nic nestalo, raději si ho schoval do bezpečnostní schránky. A když jsme se ho ptali, jestli si někdy plánuje koupit nějakou další sázenku, odpověděl, že se sázení rozhodně nevzdá. A my se upřímně vůbec nedivíme.

Pokud jste si mysleli, že se štěstí může usmát jen na pravidelné sázkaře, doufáme, že vás dnešní příběh vyvedl z omylu. Tak na nic nečekejte a pořiďte si svou vstupenku do dnešního slosování Sportky i vy.
 

Vyhrajte dnes ve Sportce 169,4 milionu

Za zmínku stojí také skutečnost, že jste od výhry pouhých šest čísel daleko. A ta může být víc než sladká - Superjackpot ukrývá částku 169,4 milionu korun.

Klikněte si pro tiket na tento odkaz.

Úvodní fotografie je pouze ilustrační a nezachycuje skutečného výherce. Autor fotografie: iStock Photo.

Přečtěte si také