Finanční nejistoty už se nebojím, říká výherkyně, které Extra Renta nadělila 100 000 Kč na 20 let

Pro svůj první tiket do loterie si zašla zhruba před patnácti lety, pravidelná sázející se z ní ale nikdy nestala. Štěstí zkoušela pouze při zvláštních příležitostech a kupování sázenek brala spíš jako zábavu. Svého favorita mezi loteriemi neměla a při nákupech sáhla vždy po tom, na co jí v danou chvíli padlo oko.

Přečtěte si také: Za tiket Extra Renty dal jen 50 Kč, i tak si bude užívat rentu 100 000 Kč na 20 let


Vše se změnilo v roce 2021, kdy se u nás začala hrát lákavá Extra Renta. Žena si ji okamžitě oblíbila a ostatní hry šly rychle stranou. Ostatně kdo by si nechtěl na dvacet let zajistit 100 000 korun měsíčně?
 

Opatrnost se vyplácí

„Ve svém životě toho moc měnit nechci. Určitě neskončím s prací a ani se neodstěhuju na druhý konec planety. Myslím, že takhle razantní rozhodnutí by nedopadly dvakrát dobře,“ vyprávěla žena s úsměvem, když se s námi sešla v sídle Sazky. A my její rozhodnutí můžeme jen pochválit.

Přestože si život výhrou nechce nechat příliš ovlivnit, je za ni prý velmi vděčná. Díky rentě si totiž může v této nejisté době užívat stabilitu a jistotu. A to hlavní: žena se nám svěřila, že od své výhry spí skoro jako nemluvně.
 

Výherkyně má zlaté srdce

Všechny peníze si přitom nehodlá nechat jen pro sebe a už nyní plánuje, že bude pravidelně přispívat na charitu. „Sazka mi dala obrovské privilegium a já se o něj moc ráda podělím,“ vysvětlila a bylo zřejmé, jak vážně a srdečně to myslí.

Rozdělit se chce i s nejbližší rodinou, jíž se s radostnou zprávou svěřila. Nikomu dalšímu o výhře zatím neřekla a nejspíš to tak i zůstane.
 

Zajistěte si rentu i vy

Jestli si chcete začít plnit všechny sny a přání, Extra Renta vám s tím ráda pomůže. Losuje se právě dnes v osm hodin večer a příští výhra může být vaše. Vsaďte si na jakékoliv prodejně s nabídkou Sazky nebo z pohodlí telefonu či počítače během pár kliknutí myší.

Úvodní fotografie je pouze ilustrační a nezachycuje skutečnou výherkyni. Autor fotografie: iStock Photo.

Přečtěte si také