Eurojackpot dnes rozdá českým sázejícím 4 Defendery. Jak si o ně zahrát?

Je to naprostá britská klasika! Land Rover Defender je snem mnohých. Vozy této značky milovala královna Alžběta i James Bond, nejznámější agent v jejích službách. Eurojackpot do dnešního losování přiváží hned čtyři. Budete to vy, komu bude už brzy říkat pane?

Přečtěte si také: Třicátník vyhrál v Eurojackpotu parádní Defender. První jízdy už se nemůže dočkat


Kromě jackpotu ve výši 1,083 miliardy korun si dneska můžete v loterii Eurojackpot zahrát také o jeden ze čtyř SUV Land Roverů. Vstupenkou do hry je plný tiket Eurojackpotu včetně Extra 6. A díky tomu, že se jedná o prémii pouze pro české sázející, jsou šance na výhru vyšší než normálně.
 

Oblíbenec celebrit

Land Rover je jednoznačně nejoblíbenější SUV nejen ostrovních celebrit a aristokracie. Když před nějakou dobou dělal magazín Car Buzz seznam nejpopulárnějších aut, na seznamu nechyběly samozřejmě značky jako Ferrari, Porsche nebo Bentley. V kategorii SUV ale kralovaly právě vozy spolehlivé britské klasiky Land Rover.

Miliardář Henri z televizních snů o pohádkové výhře v Eurojackpotu není jediným, kdo se baví jízdou v Defenderu. Za volantem Land Roveru okolí svého nevadského ranče brázdila femme fatale Marilyn Monroe a pro svou oblíbenou značku také nafotila sérii reklamních obrázků. 
 

Vůz britské smetánky

Land Rover dlouhé dekády řídila i královna Alžběta a v tradici pokračuje také její syn Charles. Další Brit, který podlehl kouzlu této automobilky, žije na filmovém plátně. James Bond je nejspíš nejznámějším zaměstnancem tajné služby všech dob. Agent 007 zbožňuje luxus a nové technologie, proto se velmi rád a často vozí v Land Roverech. 
 

Land Rover: spolehlivost a luxus

Značce ale podlehl i představitel neohroženého hrdiny Daniel Craig. Mezi další hrdé majitele patří Angelina Jolie, George Clooney, Jennifer Aniston nebo David Beckham. Ti všichni si cení nejen jejich spolehlivosti, ale i pohodlného a luxusního interiéru, bezpečí a také parádního zážitku z jízdy.

Chcete podobnou výhru ulovit i vy a odjet domů v jednom z Defenderů? V tom případě si vsaďte plný tiket loterie Eurojackpot včetně Extra 6 na dnešní losování.

Držíme palce!

Přečtěte si také