Český sázející vyhrál v Eurojackpotu 17 milionů korun. Hned druhý den šel znovu do práce

Co byste udělali, kdybyste byli z minuty na minutu o 17 240 603 korun bohatší? Zatímco spousta lidí by podala výpověď a začala si plnit své sny, třicátník z Čech to vzal s naprostým klidem, šel si lehnout a druhý den ráno vyrazil jako obvykle do práce.

Přečtěte si také: Začala sázet před pár měsíci. A už je díky Eurojackpotu bohatší o víc než 10 milionů


„Výhra mě samozřejmě překvapila a udělala mi nesmírnou radost, nehodlám jí však nijak podlehnout. Četl jsem o spoustě případů, kdy to s výherci nedopadlo úplně nejlépe, a chci k tomu tedy přistupovat trochu jinak,“ vysvětlil nám při osobním setkání v budově Sazky a my mu rozhodně fandíme.
 

Sázka na intuici

Pro osudovou sázenku si cestou z práce došel do tabáku. Na pravidelné sázení nikdy nebyl a od chvíle, co si před třemi lety koupil svůj první tiket, to zkoušel jen několikrát. Dělá to prý, jen když má neodbytný pocit, že by to mohlo vyjít a že má šťastný den.

A zdá se, že mu jeho taktika vychází. Už dříve si totiž přišel na desetitisícovou výhru. „Má předchozí zkušenost mě dost namlsala, nebudu lhát. Pro někoho to může být drobnost, pro mě to ale bylo znamení, že mám šanci. Jen trefit ten správný okamžik.“
 

Rodinu čeká překvapení

Kvůli tomu, že si chce od výhry alespoň na čas zachovat odstup a vše si pořádně promyslet, neřekl o ní ani své manželce a jejich dcerce. „Donekonečna to před nimi rozhodně tajit nebudu. Jen si nepřeju, aby nás výhra nějak výrazně ovlivnila. Změnila. Tak na to chci jít opatrně,“ vysvětlil.

Žádné konkrétní plány jak s penězi naložit ještě nemá, počítá ovšem s tím, že část nějak chytře investuje, část uloží na horší časy a zbytkem si zpříjemní současnost.
 

Miliony máme i pro vás

Od sázení si ale přestávku dávat nechce a pokud bude mít někdy pocit, že je mu štěstěna daný den nakloněná, rozhodně toho využije. Zůstane přitom věrný Eurojackpotu, což se mu poté, jak k němu byla miliardářská loterie štědrá, vůbec nedivíme.

Nejen 17, ale rovnou stovky milionů můžete už dneska večer trefit i vy. Tiket navíc seženete jednoduše na pár kliknutí online. Držíme palce!

Úvodní fotografie je pouze ilustrační a nezachycuje skutečného výherce. Autor fotografie: iStock Photo.

Přečtěte si také