„Hned jsem to musel říct svým blízkým,“ říká muž, který ve Sportce vyhrál přes 4 miliony

Svůj první tiket si došel koupit k osmnáctým narozeninám a do loterie se okamžitě zamiloval. Uběhlo bezmála třicet let a pocity pravidelného sázejícího se nezměnily. Na konto si připsal několik menších výher a jednu třicetitisícovou, na první miliony si ale musel počkat na nedávné losování Sportky.

Přečtěte si také: Letošní rekord Sportky pokořen! Na Karlovarsko míří 155 milionů


Pro tiket, jenž mu nadělil 4 353 570 korun, si výjimečně došel na pobočku Sazky. „Něco mi říká, že mi tahle změna přinesla štěstí,“ usmíval se při vyprávění, když za námi přišel do centrály, aby nám řekl, jak si přeje výhru dostat.
 

Nejlepší radost je ta sdílená

Mnozí výherci po kontrole tiketu svému štěstí příliš nevěří a musí si vše několikrát zkontrolovat, tento šťastlivec na tom byl ovšem trošku jinak. „Už když jsem v aplikaci skenoval tiket, měl jsem tušení, že by to tentokrát mohlo vyjít. Že je to můj den D. Jakmile jsem výherní částku viděl na displeji, zaplavila mě vlna radosti a štěstí.“

A své pocity musel co nejdříve sdílet. Protože byl na služební cestě, jako první zvedl telefon a vytočil manželčino číslo. Teď zpětně si prý říká, že by bylo mnohem lepší předat novinku osobně, tehdy ale prostě nedokázal čekat.
 

S tiketem opatrně

Konkrétní plány s penězi zatím nemá, hned po svém návratu domů však vzal ženu i syna na večeři do jedné luxusní restaurace a s jejich rozmazlováním rozhodně končit nehodlá. Rodina pro něj vždy byla na prvním místě a chce jí dopřát jen to nejlepší.

„Nejtěžší pro mě bylo asi to, jak moc jsem se o tiket bát. Hlavně jestli se mi ho podaří v bezpečí dovézt domů. Teď mi to přijde poměrně komické, jenže snad dobrou půlhodinu jsem přemýšlel, kam ho vlastně schovat,“ smál se svým tehdejším obavám.
 

Vyhrávejte třikrát do týdne

Ani s čerstvou finanční injekcí se sázení nechce vzdávat a ve svých tradičních nákupech plánuje pokračovat. Máte chuť na podobnou výhru? Sportka je tu pro vás rovnou třikrát týdně a momentálně v ní hrajeme o 82 milionů. Pořiďte si vstupenku do dnešního losování na pár kliknutí.

Úvodní fotografie je pouze ilustrační a nezachycuje skutečného výherce. Autor fotografie: iStock Photo.

Přečtěte si také