Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Červený Pan Červený, 13. 10. 2021 Jackpoty

Zlaté jackpoty a statisícové výhry

V úterý proběhl v online casinu Sazka Hry velký výprodej. Padly celkem 3 vysoké jackpoty a 2 obrovské výhry. Penízky se sypaly o sto šest.

Hráčka Iva si zvolila jeden z nejlepších online automatů Simply the Best 81 a za sázku 5 kaček jí v úterý zacinkal parádní zlatý jackpot Kajotu, který se vyšplhal až na skvělých 198 562 Kč. Krásný úlovek!

Zlatý jackpot Synotu

Lukášovi se v úterý také dařilo. V úporném vedru mezi hladovými lvy si došel za kilo ve hře Hot Africa pro zlatý jackpot Synotu, kde na něj čekalo úžasných 166 896 Kč. Gratulace!

Royal jackpot

Pouhých 10 kaček stačilo Janovi k získání Royal jackpotu v mašině 81 Hot Ways, který se může radovat z tučné výhry, a to parádních 356 590 Kč!

Statisícová výhra

Děsivý sváteční den jménem Halloween se pomalu blíží a vy se tak můžete navnadit hrou Halloween Jack, ve které se Liborovi povedlo za kilo ulovit báječných 408 265 Kč. Krásná práce!       

Půlmilionová výhra

Hráč Kien tasí kolty asi nejrychleji na celém divokém západě hry Dead or Alive a tak si vystřílel pytel plný bankovek, který mu v součtu přinesl rovných 500 000 Kč. To se musí řádně oslavit!

Mrkněte také na tohle