Vážení zákazníci, momentálně evidujeme technické potíže s webem.

 

Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Červený Pan Červený, 7. 5. 2020 Recenze

Hot Africa: Výhra skrytá na safari

Kvůli aktuální situaci se jen tak na safari nikdo z Česka nepodívá. Teda pokud se nechystáte do populární zoo ve Dvoře Králové. 😊 Sazka Hry ale do své nabídky přidávají novinku od Synotu, ve které můžete zavítat pod největší horu Afriky Kilimandžáro. A tahle expedice do africké divočiny vám může přinést parádní výhry!

15 výherních linií

Pětiválcový automat od českého studia Synot je inspirovaný africkými motivy. Klasické karetní symboly s nižší hodnotou jsou doplněné o divoká zvířata, a protože je lev králem fauny, je tím nejlukrativnějším obrázkem ve hře. Výhry můžou přijít na jedné z 15 výplatních linií a maximální odměnou z jedné otočky je 500 tisíc. Vklad začíná na pouhé koruně a končí na 500 Kč.

Kromě již zmíněných symbolů se ve hře nachází i WILD maska, která nahrazuje všechny symboly kromě Scattera. Ten má podobu Kilimandžára a když se kdekoliv na válcích objeví alespoň 3 obrázky s touto horou, získáte odměnu v podobě free spinů. Získáte jich hned 15 s minimální násobením výher x2. Během otoček zdarma ale můžete vyhrát další free spiny.

Free spiny s násobením

V bonusovém kole se na třetím válci objevuje symbol Extra WILD. Pokud nevytvoří žádnou výherní kombinaci, zvýší násobení sázek nejdříve x4 a pokud se objeví podruhé, zvýší multiplikátor na x8. V momentu, kdy ale přijde jakákoliv výhra, násobení spadne zpět na úvodní hodnotu x2. Zkuste hru a třeba budete mít ty nejlepší vzpomínky na Afriku!
Pan Zelený: „Tak tahle hra od Synotu je parádní trefa! Trofej ze safari se dá trefit i bez pušky.“ Pan Červený: „Free spiny tady parádní. Je fajn, když WILD zvýší násobitele výher."
Kancelář pozadí Kancelář popředí

Mrkněte také na tohle