Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 28. 2. 2023 Výherci

Výlet za sfingou a osvěžujícími koktejly

Na to abyste se mohli vydat do světa nepotřebujete cestovní kancelář. Stačí si zahrát tematické hry, kde nasajete exotickou atmosféru. Navíc vám mohou automaty přispět na cestu do zahraničí, ať už svými výhrami nebo statisícovými jackpoty, které můžete získat k výhře jako zajímavý casino bonus.

Kdo naplnil minimálně 1 z 5 podstavců drahými kameny?
Hráč Petr oprášil staré cennosti ukryté ve výherním automatu 5 Stones a za 90 kaček se mu v pondělí podařilo odhalit poklad za 90 000 Kč.

Hráč Josef o den později v úterý úspěšně překonal nástrahy hrobky pro nevítané hosty a za stovku si odnesl kulatých 100 000 Kč.

Ve středu do tohoto online slotu zavítal také Adam, který si stejně jako Josef za stovku vytočil parádních 100 000 Kč.

Všem egyptským turistům gratulujeme!

Tajemný ostrov se zapomenutou lagunou

Hráč Petr v úterý dostal tip na havajský online automat Tiki Princess. Na pláži kromě trosečníků a příbytku z palem našel za stovku po usilovném kopání dřevěnou truhlu a v ní zlato v hodnotě 103 000 Kč.

Jiný Petr tentokrát ve středu vyšplhal na sopečný kráter stejného hracího automatu a cestou zpátky se mu povedlo za 90 korun ulovit mušle za 100 080 Kč.

Hráčka Martina v pondělí odpočívala za stovku na lehátku a opalovala se. Večer při přílivu jí zalila vlna a vyhodila na břeh perly za 113 375 Kč.
 
Všem ostrovanům blahopřejeme!

Mnohonásobná radost

Ladislav v pondělí na Synot automatu Fruits Go Multiply trefil za stovku velice hodnotné ovoce, které mu vyneslo skvělou výhru za 107 400 Kč. Ovoce je klasa!

Mrkněte také na tohle