Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 23. 12. 2022 Recenze

Fruits Go Multiply: Klasický ovocný automat s násobitelem výher!

Herní studio Synot patří v českých casinech k předním výrobcům hracích automatů. Tento zbrusu nový online automat patří ke klasickým ovocným slotům, kde se nemusíte zaobírat složitými funkcemi a přemírou neznámých symbolů. Navíc v casinu Sazka Hry hrajete o diamantový jackpot, který dosahuje dvakrát do měsíce sumy půl milionu korun!

Šťavnaté ovoce s hvězdnými bonusy

Ovocný pětiválec s vytříbeným designem nabízí celkem 20 výherních linií. Třešně s citrony vás pouze drží ve hře, u pomerančů se švestkami na tom budete o něco líp, ale za zvonky s melouny se teprve pomějete. Online slotu kralují jako vždy sedmičky, za které budete odměněni těmi nejvyššími výhrami. K vyšším výhrám vám také pomůže zlatá hvězda, což je bonus symbol, za který ve 3 kusech poputujete do bonusové hry s free spiny, kde máte šanci trefit luxusní výhry!

Druhá šance na bonusovku a grandiózní násobitel výher

Pokud na pátém válci nespadne třetí hvězda, nevadí! Od toho je tu speciální funkce „SECOND CHANCE“, která vám roztočí poslední válec ještě jednou, takže můžete opakovaně sledovat respin pátého válce. Pokud padnou 3 hvězdy, nadělí vám hra 10 free spinů a k tomu se na levé straně herního pole objeví násobitel, který stoupá s každým vaším zatočením zdarma. Vaše výhra se tímto násobitelem znásobí a nejlepší na tom je, že točky zdarma můžete ulovit i v bonusové hře stejně jako spustit druhou šanci na bonus. Třešničkou na dortu je maximální hodnota rostoucího násobitele, který se může vyšplhat až na hodnotu x50!
Pan Zelený: „Graficky i herně se automat pěkně vydařil. Líbí se mi možnost druhé šance k získání 3 růžových bonusových symbolů, takže když přistanou 2 hvězdy, tak vím, že třetí už je na dosah!“ Pan Červený: „Dvojnásobky výher, které padaj běžně jsou sice fajn, ale výhry za sedmičky jsou mnohem lákavější. Když mi padla bonusovka a koukal jsem kolikrát se mi výhra znásobí, tak jsem nevěřil svým očím. Senzace!“

Mrkněte také na tohle