Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Červený Pan Červený, 9. 2. 2023 Recenze

Tiki Princess: Havajská princezna sebou přináší moře bonusů!

Vyrazte za exotikou na písečnou pláž tropického ostrova a vychutnejte si pod palmami šťavnaté výhry. Výherní ovocný Synot automat Tiki Princess s 20 výherními liniemi je plný speciálních symbolů a zajímavých bonusů. Největším casino bonusem je diamantový Synot jackpot, který každý měsíc dosahuje půl milionu korun!

Zatancujte si s divokou princeznou

Za třešně, citrony, pomeranče a švestky na válcích něco málo shrábnete, ale není to nic extra. Na druhou stranu za fialové hrozny posbíráte středně vysoké výhry. Největším lákadlem jsou celkem 4 šklebící se masky představující posvátného boha Tiki, z nichž za přísnou bílou získáte přímo luxusní výhry.

Wildem není nikdo jiný než havajská princezna, která vám zatancuje všude kromě prvního válce. Jakmile padne, roztáhne se přes celý svůj válec, vy budete odměněni tradičním květinovým věncem a skvělou výhrou.

Vzácné mušle a mohutné sopky

Bonus symbol představuje bílá mušle, které budeme říkat výhrorodka. Vylovte z klidného oceánu minimálně 6 výhrorodek a aktivuje se speciální bonus s novým herním polem. V tomto bonusu si přijdete na 3 točky zdarma a s každou mušlí, která postupně přibyde se počítadlo resetuje zpátky na hodnotu 3. Výhrorodky mohou ukrývat také mini, minor a major jackpoty, které jsou specifické pro tuto online hru a pokud je objevíte, násobitel sázky x20, x50 nebo x100 vás rozhodně nemine. Bonusová kola končí, jakmile při poslední točce zdarma neulovíte žádnou mušli nebo pokud zaplníte mušlemi všechen 15 herních místeček. Bonusem za plné pole je nádherný 1000násobek sázky!
 
Symbol Scatter, což je ve hře zarostlá výbušná sopka vás ve alespoň ve 3 kusech vymrští do bonusové hry s 6 free spiny zdarma. Násobky výher se přizpůsobí podle toho, kolik scatterů bonusovou hru aktivovalo a můžou dosáhnout x2, x20 anebo u 5 sopek parádního násobku x200.

Na prostředních třech válcích najdete jeden obří symbol, který vám pomůže vytvořit lepší kombinace výher. Nejlepší na tom je, že za každou sopku, která vám přistane během bonusu, dostanete navíc zdarma další 3 free spins zdarma s celkovým maximem 15 zatočení zdarma! 
Obrázek - Vzácné mušle a mohutné sopky
Pan Zelený: „Když slyším tu krásnou relaxační hudbu, tak už mám sto chutí si sbalit věci, vypadnout pryč do teplých krajin, kde se nemusím zbytečně stresovat. Nejradši mám, když se pricezna roztáhne přes celý válec, protože to si pak výher taky pěkně zatančim. Nedávno se mi povedlo nasbírat celý plato mušlí a v jedný byl dokonce schovanej grand jackpot, ty násobky byly epický!“ Pan Červený: „Vždycky mě lákaly sopečný krátery, kde je cejtit síra a kolem jsou vidět ztuhlé potoky lávy. Letěl jsem na Havaj hlavně kvůli tomu, abych vyšlapal na všechny 3 místní sopky a měl nádherný výhled na ty pompézní výhry. Prostřední symbol v bonusu je fakt gigantickej a díky němu padaj libový výhry!

Mrkněte také na tohle