Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Červený Pan Červený, 14. 4. 2021 Recenze

Wild Circus 256: Na Sazka Hry přijíždí cirkus!

Návštěvy cirkusů už dneska sice moc nefrčí, ten od Synotu vás ale určitě nadchne. Blikající světla spolu s nezaměnitelnou cirkusovou melodií dodávají hracímu online automatu Wild Circus 256 tu správnou atmosféru a o pořádné výhry v téhle manéži opravdu není nouze.

Jaké triky uvidíte pod šapitó?

V cirkusu neposkakují žádná zvířata, ale ovoce, které upadlo klaunovi při pokusu o žonglování. Automat má celkem netradiční rozvržení, 4 válce, každý o 4 symbolech a 256 výherních linií – výhry jsou tedy vypláceny oblíbeným způsobem „criss cross“, při kterém stačí chytit alespoň 3 symboly zleva kdekoliv na sousedících válcích. Místo artistických čísel můžou (nejen) vaše oko potěšit symboly Mystery, které po třech kouscích nasypou až padesátinásobek a po čtyřech zhodnotí sázku klidně až 100x.

Bonusové kolo v každém spinu!

Každý cirkus má nějaké hlavní číslo, největší lákadlo. Většinou přichází až na konec představení, v tom od Synotu se na něj ale můžete těšit při každé točce. Zároveň s válci se totiž po pravé straně točí i divoké kolo štěstí, ve kterém se vždy vylosuje jeden ze symbolů, který se následně na herní ploše přemění na Wildy. Napětí ze hry tak nekončí ani po nevýherním spinu, jen si to představte: Na prvním, třetím a čtvrtém válci máte sedmičky a na druhém to kazí válec plný citrónů. V jiné hře by přišlo zklamání, tady ale může divoké kolo dotočit třeba zrovna citróny a z cirkusu tak odejdete v balíku.
 
Pan Zelený: „Synotu se v tomhle automatu skvěle podařilo navodit atmosféru. Jako malej jsem do cirkusu chodil moc rád a tahle pecka mi dává vzpomenout na bezstarostný dny plný zábavy.“ Pan Červený: „V cirkusu jsem měl vždycky nejradši číslo iluzionisty, a to tady nechybí. Iluze nevýherní točky, která se po zatočení kolem přemění na výherní, je prostě boží!“
Kancelář pozadí Kancelář popředí

Mrkněte také na tohle