Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Červený Pan Červený, 7. 7. 2022 Jackpoty

Víkendové jackpoty za pár kaček

Ambasadoři Sazka Her si jeli užívat prodloužené volno k vodě a ovocným koktejlům. Nyní jsou zpět v plné formě se zprávami o nádherných jackpotech. Doufáme, že jste stejně tak odpočatí a těšíte se na blížící se víkend, kdy bude ideální počasí na to, abyste se schovali doma a roztočili válce na plné pecky!
 
Čtyřválcový klasický automat Midnight Fruits 81 nadělil Romanovi minulý týden v pátek odpoledne parádní zlatý Apollo jackpot. Stačila mu stovka, aby si vytočil jackpot za krásných 280 130 Kč. Gratulujeme!

Pěkně vysoký Royal jackpot

Hráčka Ilona v sobotu odpoledne trefila v ovocném šestiválci Hot Wild 100 za 40 korun parádní Royal jackpot za 412 606 . Tady se někdo má!

Royal jackpot podruhé

Patrik dostal v neděli odpoledne chuť na lesní ovoce online automatu Forest Fruit. To ještě netušil, že mu jen za 2 kačky padne Royal jackpot za skvělých 324 182 Kč. Blahopřejeme!

Do třetice všeho dobrého

Hra Hot Wild 100 opět rozdávala. Tentokrát se poštěstilo Aloisovi, který si v pondělí k večeru odnesl za 5 korunek Royal jackpot za 326 361 . Bravo!

Synotí zlato

Hráč Ladislav zamíchal ovocem ve hře Fruiti XL, tak že se mu za 10 korun podařilo v pondělí večer trefit zlatý Synot jackpot v hodnotě 116 939 Kč. Výborně!

Dva zlaté jackpoty v jeden den

Zdeněk miluje exotická zvířata, a proto se také vydal do automatu Hot Africa v pondělí o pár hodin později hledat ztracený poklad. Nakonec se mu povedlo ulovit za 2 kačky zlatý Synot jackpot za 75 639 Kč. Za tak nízkou částku si rozhodně nemůže na nic stěžovat, ba naopak!
 
Všechny nejvyšší jackpoty nyní přerostly přes 300 000 Kč. Tak hurá na ně!

Mrkněte také na tohle