Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 4. 11. 2021 Recenze

Triple Wild Seven 5 Reels: Štěstí ukryté v sedmičkách

Každý z nás má nějaké šťastné číslo. Málokteré číslo ale přitahuje lidi tak, jako sedmička. Sedmička je zkrátka synonymem štěstí a nejspíš proto se od nepaměti točí na válcích automatů po celém světě. A právě tento červený symbol je klíčový i v novém výherním automatu od egamingu, který se jmenuje Triple Wild Seven 5 Reels.

Štědrá nálož wildů

Tento hrací automat je volné pokračování online slotu Triple Wild Seven, oproti kterému má pět válců místo původních 3 a má také o pět výherních linií více, tedy deset výherních linií. Na válcích nově můžete narazit na bronzové, stříbrné a zlaté bary, ale o oblíbené ovoce nepřijdete.

Nejvíc vás potěší meloun, který už ve dvou kusech vrací zpátky vklad a v plné linii navýší vaše konto o parádní 500násobek sázky. Sedmičky plní funkci wilda a mají ještě jednu bonusovou vychytávku navíc.

Vždycky, když sedmičky můžou vytvořit výherní kombinaci, tak se roztáhnou přes celý svůj válec, čímž výherní kombinaci rozšíří anebo vytvoří novou. Tyto divoké symboly se sice můžou objevit jen na prostředních třech válcích, vyhrazený prostor ale umí skvěle využít, samozřejmě v hráčův prospěch.

Extra šance na výhru

Nebyla by to ovocný online automat od e-gamingu, kdyby nenabízel možnost ulovit nějaký ten peníz navíc, aniž byste museli trefit některý ze symbolů ve výherní řadě.

V této mašině máte rovnou 2 speciální symboly: Hvězdu stačí potkat na 1., 3. a 5. válci na libovolné pozici a vyhráváte dvacetinásobek. Zvonek je o něco zajímavější. Ten může padnout kdekoliv a za 5 kusů napříč válci zkasírujete 100násobek!
Obrázek - Extra šance na výhru
Pan Zelený: „Stejně jako většina online automatů od e-gamingu, i tahle mašina je krásně jednoduchá, přitom jí ale nic nechybí. Výhra za scatter symboly zvonků a hvězd mě vždycky překvapí.“ Pan Červený: „Sedmička je moje šťastný číslo a když je červená, tak to platí dvojnásob. Na týhle pecce mám nejradši, když se sedmy roztáhnou aspoň na dvou válcích, a přimotá se k tomu nějakej ten meloun 😊.“

Mrkněte také na tohle