Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 6. 4. 2021 Recenze

Triple Wild Seven: Přinesou vám štěstí ohnivé sedmičky?

V online casinu Sazka Hry neuplyne týden, ve kterém by nebyly přidané nějaké nové online automaty do naší nabídky. Tentokrát rozšiřujeme portfolio hracích automatů od oblíbeného e-gamingu, jehož výherní automaty dobře znáte z českých heren a kasin.

Tříválec plný ovoce

Herní automat Triple Wild 7 je mezi online sloty stará dobrá klasika složená ze 3 válců, 5 výherních linií a ze spousty kusů šťavnatého ovoce. Třešně a citróny jsou tradičně nižší, za hrozny a melouny už shrábnete pěknou sumičku.

Těch největších výher se ale dočkáte, když se na plátno přimotají ohnivé sedmičky. Ty vás potěší hned několikrát. Zaprvé sedmička je vůbec nejvyšší symbol ve hře, který vyplácí 100násobek sázky, zadruhé funguje jako WILD, takže dopomůže k výhrám, a zatřetí vaše výhry ještě znásobí – jedna sedma x2, dvě x4!
 

Dotáčení sedmiček i mystery bonus

I když je egaming automat za peníze vcelku jednoduchý, určitě vás nudit nebude. Klasická online hra je totiž vytuněná speciálními funkcemi. 

První bonusová funkce je o sedmičkách, když chytíte výhru, ve které je sedmička, válec s ní se protočí respinem a celý válec se zaplní tímto symbolem. Takhle můžou vzniknout další výherní kombinace, které na plátně původně nebyly.

Nechybí ani bonusové kolo, které se spustí, když se na všech válcích objeví zvonek. Ten pak vycinká náhodnou prémii, která může dosáhnout až 100násobku sázky. Jaká výhra vám zacinká?
Pan Zelený: „Líbí se mi, jak dodavatel casino her egaming v tomhle online automatu krásně spojil jednoduchost s promakanými funkcemi, která rozhodně nejsou jen tak pro parádu.“ Pan Červený: „Nejlepší je jednoznačně protáčení sedmiček. Hlavně když se protočí víc než jeden válec, to pak nestíhám sledovat, jak výhra roste!“
Kancelář pozadí Kancelář popředí

Mrkněte také na tohle