Testovací headline
Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 6. 4. 2021 Recenze

Triple Wild Seven: Přinesou vám štěstí ohnivé sedmičky?

Na Sazka Hrách neuplyne týden, ve kterém by nebyly přidané nějaké nové pecky do naší nabídky. Tentokrát rozšiřujeme portfolio her od oblíbeného e-gamingu, jehož automaty dobře znáte z českých heren a kasin.

Tříválec plný ovoce

Triple Wild 7 je stará dobrá klasika – 3 válce, 5 výherních linií a spousta šťavnatého ovoce. Třešně a citróny jsou tradičně nižší, za hrozny a melouny už shrábnete pěknou sumičku. Těch největších výher se ale dočkáte, když se na plátno přimotají ohnivé sedmičky. Ty vás potěší hned několikrát – zaprvé je to vůbec nejvyšší symbol, který vyplácí 100násobek sázky, zadruhé funguje jako WILD, takže dopomůže k výhrám, a zatřetí vaše výhry ještě znásobí – jedna sedma x2, dvě x4!
 

Dotáčení sedmiček i mystery bonus

I když je slot vcelku jednoduchý, určitě vás nebude nudit. Klasika od e-gamingu je totiž vytuněná speciálními funkcemi. Ta první je o sedmičkách – když chytíte výhru, ve které je sedmička, válec s ní se protočí a celý se zaplní tímto symbolem. Takhle můžou vzniknout další výherní kombinace, které na plátně původně nebyly. Nechybí ani bonusové kolo, které se spustí, když se na všech válcích objeví zvonek. Ten pak vycinká náhodnou prémii, která může dosáhnout až 100násobku sázky. Jaká výhra vám zacinká?
Pan Zelený: „Líbí se mi, jak e-gaming v téhle hře krásně spojil jednoduchost s promakanými funkcemi, která rozhodně nejsou jen tak pro parádu.“ Pan Červený: „Nejlepší je jednoznačně protáčení sedmiček. Hlavně když se protočí víc než jeden válec, to pak nestíhám sledovat, jak výhra roste!“
Kancelář pozadí Kancelář popředí

Mrkněte také na tohle