Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Červený Pan Červený, 16. 1. 2024 Recenze

Triple Fruit Deluxe Megaways: Největší ovocné výhry

Výherní online automaty od providera iSoftBet patří po právu mezi ty nejoblíbenější. Hráče potěší širokou paletou témat, perfektním zpracováním, ale hlavní výhodou je, že i za malé peníze si můžeš sáhnout na opravdu obří výhry. Online slot Triple Fruit Deluxe Megaways není vyjímkou. Rozjeď výherní párty s tím nejšťavnatějším ovocem a vytoč si luxusní násobky!

Více linií, více výher

Šest válců a 2–7 symbolů na válci. Je ti to povědomé? Jasně, jedná se totiž o populární mechaniku Megaways, která ti nabídne až 117 649 výherních linií. Pro výhru potřebuješ trefit alespoň tři shodné symboly kdekoliv na sousedících válcích zleva, podobně jako v „criss-cross“ hracích automatech. Výherní komba ti pomůže vytvořit také vodorovný horní pás, který se posouvá zprava doleva. Na hracím automatu určitě oceníš také to, že zatočení nekončí jednou výhrou, ale vždy následuje oblíbená funkce Avalanche. Všechny výherní symboly jsou odstraněny a nahrazeny novými a ty máš tak šanci na další na výhry. 

Ovocné symboly tradičně zastupují nižší výplaty. Zvony a BARy už ti udělají radost více a v šesti kusech ti vrátí alespoň vklad zpět. Nejvyšší výhry inkasuješ za symboly sedmiček a dolarů. Dolary vyplácí již za dva shodné symboly ve výherním řádku a v šestici ti roztáhne úsměv luxusním desetinásobkem tvé základní sázky. K výhře ti pomůže také wild, který padá pouze v horním pásu na válcích 2,3,4 a 5 a kterým online hra rozhodně nešetří. 

Neomezené násobky ve free spinech

Výherní automat Triple Fruit Deluxe Megaways patří mezi hrací automaty, kde ty největší násobky můžeš čekat v bonusové hře. Ta se spustí, jakmile kdekoliv na herním poli najdeš tři a více diamantů. Za tři trefené diamanty obdržíš 15 volných zatočení zdarma. Za každý další diamant si jich navrch přihodíš dalších pět. V maximu tak můžeš na začátku získat 30 free spinů zdarma.

Za každé další ulovené tři diamanty minimálně ve třech symbolech v bonusové hře dostaneš dalších extra pět toček zdarma. Že to není vůbec snadné? Ano, víme to. V iSoftBetu tenhle problém vyřešili kulišáckým způsobem a bonusovou hru si můžeš prostě koupit za 150násobek tvého vkladu. Pokaždé, když ve volných zatočeních zapíšeš nějakou výhru, nejen že opět následuje funkce Avalanche, ale také se ti o jeden zvedne násobitel budoucích výher. Násobitel není nijak omezený, takže čím více výher, tím víc ti ta další nasype. 

Během bonusových free spins zdarma se na herním poli objevují také symboly červené a modré hvězdy. Vždy když nasbíráš tři, spustí se ti ve spodní části další bonusová funkce. Za červené hvězdy spustíš funkci Mega mystery symbols“. Ve spodním levém hracím poli se rozjedou další otočení zdarma, kde ti na válce napadá náhodný počet mystery symbolů.

Modrá hvězda ti v pravém spodním hracím poli spustí zatočení s maximálním možným počtem výherních linií. Obě bonusové funkce obsahují také funkci Avalanche, takže si můžeš přijít na další parádní výhry zdarma. 
Pan Zelený: „Online automatů s takovým výherním potenciálem u nás moc není. Casino hry od iSoftBetu jsou však světlou výjimkou. Díky obrovskému množství výherních linií mi padá jedna výhra za druhou. A já si také rád počkám na tu bonusovku.“ Pan Červený: „Možnost zakoupit si bonus v herním automatu je prostě bomba! Já na rozdíl od toho druhého nerad čekám. Nejlepší je, když si během prvních toček nasbírám pěkný násobek a pak posbírám hvězdy. Mega winy jsou tak téměř zaručeny.“

Mrkněte také na tohle