Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Červený Pan Červený, 12. 3. 2020 Recenze

Tiger Rush: Tygří skok k výhře


Z našich dat víme, že milujete automaty, které vyplácí výhry z obou stran. Starburst i Magicious patří rozhodně k těm hranějším hrám, a tak je ideální čas na představení další novinky se stejnou mechanikou! Tentokrát se jedná o mašinu Tiger Rush od vývojáře Thunderkick, který oproti dvěma zmíněným hrám má ještě rozšíření v podobě bonusovky!

Výhry chodí z obou stran

Pětiválcový automat má v základní hře 10 výplatních linií, které připisují výhry z obou stran. To pro hráče znamená vyšší šanci na výhru. Protože pokud by na klasickém automatu neměl na prvních dvou válcích založeno na výhru, už by pravděpodobně nevyhrál. U Tiger Rushe a podobných automatů to tak ale neplatí a hráč se může dočkat výhry i díky symbolům z 3., 4. a 5. sloupce!

Sázka na jeden spin začíná na 2,5 Kč, končí na 275 korunách a maximální možnou výhrou je 490 325 korun!

Bonusovka rozšíří válce

Tak, jako se ve Starburst nachází hvězdice, která expanduje jako wild na celý válec a spouští další otočku zdarma, v Tiger Rush je expandující Tygr. Objevuje se na 2., 3. a 4. válci a nahrazuje všechny symboly.

Tiger má oproti hrám s podobnou mechanikou výhodu díky bonusové hře. Během ní se rozšíří prostřední 3 válce o 2 symboly, čímž se zvýší i počet výherních linií na 25. Bonusovka se aktivuje, pokud se na prvním a posledním válci objeví její symbol, nebo pokud speciální symbol sousedí s Wildem.

V extra hře získáte 5 free spinů, během kterých lze vyhrát další točky zdarma a stejně jako v běžném módu platí, že Wild roztáčí válce znovu.
 

Obrázek - Bonusovka rozšíří válce
Pan Zelený: „Mám rád, když se výhry počítají z obou stran. V kombinaci s parádní bonusovkou vytváří super slot!“
 
Pan Červený: „Jediná věc, která chybí Starburstu k dokonalosti, jsou free spiny. Tiger je ale má a je tak pro mě favoritem v tomhle souboji NetEntu s Thunderkickem!“
Kancelář pozadí Kancelář popředí

Mrkněte také na tohle