Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Červený Pan Červený, 3. 9. 2019 Recenze

Spectra: Hra plná neonové záře

Hledáš hrací automat, který nemá v Česku nikdo jiný? Online casino Sazka Hry představují další novinku od společnosti Thunderkick! Tihle švédští vývojáři poskytují své hry v tuzemsku exkluzivně pouze Sazce, která tak s radostí může představit již 5. pecku od tohoto studia. Spectra tě nadchne svou světelnou show!

Čtyři výherní pozice na každém válci

Spectra je pětiválcový výherní automat s 30 pevně danými výherními liniemi. Sázka na jednu otočku se pohybuje od 2,50 Kč do 185 Kč a maximální výhrou je téměř 215 tisíc. Hra je postavena na minimalistickém zpracování symbolů, které doplňují parádní světelné efekty.

Většina her má tři herní pole na každém válci, Spectra je v tomto ohledu ale výjimečná, protože hráči nabízí pozice čtyři. Aby se hráč mohl radovat z výhry, potřebuje vždy alespoň 3 stejné symboly v linii.

Obrázek - Čtyři výherní pozice na každém válci

Zářící WILD

Spectra sice nenabízí žádnou klasickou bonusovou hru s free spiny zdarma, její absenci ale vynahrazuje symbol WILD, který se může zobrazit na jakémkoliv válci. Divoký symbol je na tomto online automatu rozložený na 4 pozice. Pokud se tak WILDEM nezakryje celý válec, v dalším re-spinu se žolík posune o jednu pozici výš nebo níž. Re-spin se dokonce aktivuje i ve chvíli, kdy se objeví pouze jedno W za okrajem herní plochy.

Wildy se mohou objevit na každém válci, což je proti podobným automatům, jako je třeba Starburst od konkurenčního NetEntu, příjemná změna. Hráč má totiž větší šanci na re-spiny a tím pádem i na vyšší výhry.

Neonová světla tomuhle automatu zajišťují unikátnost, která je ale doplněná o klasické symboly, jako je třeba bar anebo zvoneček. A ačkoliv se jedná provedením o jednoduchou hru bez složitých výherních kombinací, díky světelné show i WILDŮM si na ní každý užije pořádné napětí ze hry.
 

Pan Zelený: „Automat Spectra je dost podobná hře Starburst, kterou mám rád. Thunderkick vsadil na jistotu a vyplatilo se." Pan Červený: „Blikající světýlka se spoustou symbolů WILD? Tady cejtim krásnou výhru!" 
Kancelář pozadí Kancelář popředí

Mrkněte také na tohle