Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 16. 5. 2024 Recenze

Ruleta Klub: Staneš se králem nejstarší kasinové hry?

Ruleta je jako jedna z nejstarších hazardních her královnou všech online i kamenných kasin. Poznej kouzlo otáčivého kola posetého čísly třeba v nejhranější ruletě v online casinu Sazka Hry. Online hra Ruleta Klub je zároveň jednou z nejoblíbenějších her exkluzivního providera Neogames, jehož unikátní pecky najdeš jen u nás. Máš oblíbená čísla? Vsaď si na ně a odnes si balík!

Měj zábavu ve svých rukách

Ruleta sice funguje podobně jako jiné hrací online automaty na principu náhody, oproti ovocným online slotům ale nabízí větší možnosti, jak si se sázkou pohrát. 

Na rozdíl od živé rulety s live dealerem nebo od klasické živé hry, kterou je Multi Ruleta si v ruletě od Neogames přijdou na své i hráči, kterým jde především o to nerušeně se jednoduchým způsobem pobavit. Navíc sázky začínají v této ruletě v porovnání s ruletami v live casinu velmi nízko. Hrát můžete už dvou korun a nejvíc se dá vsadit tisícikoruna.
 
Možností sázek je zde nespočet (podrobný přehled jednotlivých sázek si můžeš nastudovat v našem článku o ruletě), od jednoduchých sázek na barvu nebo lichou a sudou, přes sloupce a tucty, až po trojice, dvojice či jednotlivá čísla. Čím konkrétnější sázka, tím větší násobek můžeš vyhrát. Při trefě čísla znásobíš tvůj vklad x36!

Dáš šanci některému ze systémů?

Ač o úspěchu v ruletě rozhoduje především náhoda a štěstí, řada hráčů se při sázení opírá o nejrůznější systémy. Tím asi nejznámějším je Martingale, během kterého si vybereš například jednu barvu, kterou sázíš do té doby, dokud nepadne, přičemž s každým nepovedeným pokusem navyšuješ sázku o jednu jednotku. 
 
Pokud se ti ale nechce navyšovat sázku, když se zrovna nedaří, za zkoušku stojí i opačný systém, kterému se říká Paroli. S ním zkusíš maximalizovat své zisky, když je zrovna štěstěna nakloněna na tvoji stranu, a to dublováním sázky po výhře. Při neúspěchu se pak vrátíš k původní sázce a u té zůstaneš, dokud znovu nenajedeš na vítěznou vlnu. Zahraj si online ruletu a vyhraj balík peněz!
 
Pan Zelený: „Na ruletě mám nejradši, že jí můžu hrát podle svýho stylu. Já jdu rád po menších, ale jistějších výhrách, takže nejčastěji sázím na dva ze tří sloupců. Vsadím sice víc, než kdybych dával třeba barvu, ale mám větší šanci na výhru.“ Pan Červený: „Myslel jsem, že větší vzrůšo, než je dotáčení bonusových free spinů na válcích automatu, v kasinu nezažiju. Pak jsem ale poznal kouzlo poskakující kuličky a násobků za trefený čísla a ruletu jsem si ihned zamiloval 😊.“

Mrkněte také na tohle