Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Červený Pan Červený, 3. 3. 2021 Recenze

Multi Ruleta: Další živá hra na Sazce!

Ruleta od nepaměti neodmyslitelně patří do každého kasina. Spolu s Blackjackem tvoří pár celosvětově nejpopulárnějších hazardních her.

Rozjedete vysokou hru?

Rulet máme v nabídce hned několik, na všech byla doposud maximální sázka na jedno zatočení 1 000 Kč. Multi Ruleta od Easitu toto konečně mění a má limity sázek nastaveny výše. To určitě potěší všechny hráče, kteří se nebojí a chtějí si zahrát o větší sumy. Ať už máte na sázky svůj osvědčený systém nebo máte prostě oblíbená čísla, na která nedáte dopustit, vsadit můžete v jednom kole maximálně 20 000 Kč. Za trefené číslo si tedy můžete odnést až fantastických 700 tisíc. Na druhou stranu k tomu, abyste vyzkoušeli atmosféru živé hry nemusíte být velkými hráči, minimální sázka je 5 korun.

Inspirujte se sázkami ostatních hráčů

Když jdete do kasina na ruletu, málokdy jste u ní sami. To platí i pro Multi Ruletu, kde si sednete ke stolu po bok reálných hráčů. Můžete od sebe navzájem okoukat styly sázení a třeba se společně svézt na výherní vlně. Pokud jste ruletou zatím nepolíbení, určitě si projděte náš článek, kde jsou všechny základní pravidla rulety vysvětleny. Než začnete hrát o peníze, je dobré párkrát kuličku roztočit v režimu pro zábavu. Jen pozor na to, že zde najdete jen základní stoly. Plný výběr je pouze v režimu „za peníze“. Tak ať to padá!
Pan Zelený: „Na ruletě mám nejradši, že si sám určuju míru rizika a zisku tím, jak rozložím sázky. Nejčastěji sázím na 2 ze 3 tuctů – vyhrávám tak sice jen 1,5násobek sázky, ale často.“   Pan Červený: „U nás v kanclu není žádným tajemstvím, že ruleta je moje oblíbená hra. Mám svoje oblíbený čísla, ale nejradši sázím na barvu. Asi není potřeba dodávat na jakou 😊.“
Kancelář pozadí Kancelář popředí

Mrkněte také na tohle