Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Červený Pan Červený, 8. 4. 2020 Jak hrát

Nejznámější ruletové systémy

Online ruleta se společně ještě s blackjackem online dělí o pozici nejoblíbenější hazardní hry. Adrenalin, který se zvyšuje ve chvíli, kdy kulička poskakuje mezi černou a červenou, je prostě nepopsatelný. V naší nabídce jsou aktuálně už tři různé verze rulet. Tak které zpracování bude vaše nejoblíbenější?

Jak snížit výhodu casina?

Při hraní rulety má vždy drobnou výhodu provozovatel casina. Říká se jí house edge a může za ní zelená nula. Ta snižuje pravděpodobnost výhry u rovných sázek, kterými jsou sázky na barvu, nízká/vysoká nebo třeba lichá/sudá na 48,65 %. House edge se hráči snaží přechytračit různými systémy sázek a získat výhodu zpět na svou stranu. Které jsou ty nejznámější?

Nejrozšířenější ruletové systémy a finty

Martingale
Mezi hráči je nejrozšířenější systém Martingale. Spočívá v tom, že celou dobu hry tipujete stejnou hodnotu. V případě prohry vždy svůj vklad zdvojnásobujete tak dlouho, než vaše sázka nevyhraje. Výhra vám pak vrátí všechny vsazené peníze + získáte 1. hodnotu sázky, která znamená váš zisk. Ale pozor, česká legislativa dovoluje maximální sázku 1000 Kč, na kterou se můžete dostat po pár prohraných spinech. Proto je v online kasinu lepší použít strategii Tříštěný Martingale. Ten funguje stejně jako klasický, jen po páté prohře již nezdvojnásobujete sázku, ale vracíte se na první vklad. Eliminujete tak riziko dlouhé neúspěšné série.

Systém 64 
Chcete přesně 64% šanci na výhru? Pak zkuste tenhle systém. Při první sázce vsaďte stejnou částku na 2 tucty ze 3. Pokryjete tak 24 čísel z 37. Pokud vsadíte na tucet například 10 korun, tedy dvacet korun dohromady a trefíte se, berete 30 korun a máte zisk desetikorunu. Pokud se netrefíte, navyšujete sázku posloupnosti trojnásobku – 1,3,9,27... Na americké ruletě se tento systém označuje číslem 63. Kvůli dvěma nulám na ní máte o procento nižší šanci na úspěch.

Systém d’Alembert
Svým způsobem se velmi podobá systému Martingale a je stejně jednoduchý. Oproti klasickému zdvojnásobování vkladu je ale o dost šetrnější k vašemu banku. Vsází se opět pouze na jedno pole rovné sázky. Pokud sázka nevyhraje, vsadíme o jeden žeton víc. V momentě, kdy je sázka vyhraje, opět o jeden žeton vklad snížíme. K zisku tak stačí, když je poměr výher a proher vyrovnaný.

Systém 3/2
Tenhle systém využívá rozložení herního plátna rulety, které je rozděleno do 3. sloupců. Na prvním je 6 červených a 6 černých polí, na druhém jsou 4 červená a 8 černých a na třetím je naopak 8 červených a 4 černá pole. Sázka spočívá ve výběru barvy, například černé, což je celkem 18 čísel + si vybereme 3. sloupec, kde máme 8 čísel červených. Celkem si tak pokryjete 26 různých výsledků a nepokrytých čísel zůstane jen 11 včetně nuly.  

Rada pana Zeleného a Červeného
„My si před začátkem sázek na ruletách od NetEntu necháme nejdříve roztočit tři nebo čtyři spiny bez vkladu. Potom na základě padlých čísel vybíráme sázky, které by mohly padnout. Není od věci vsadit i na kombinace jako je třeba Zero spiel, velká série nebo orphelins. Tyhle sázky najdete ve hře, když kliknete na tlačítko otevřít závodní dráhu.“

Obrovskou výhodu online casina je to, že si systémy můžete vyzkoušet i zdarma. Navíc když je začnete zkoušet, tak vás od počítače nebo mobilu nikdo nevyvede. Od stolu v casinu by se to stát mohlo.  Ale nezapomínejte na staré dobré pořekadlo, že ruleta nemá paměť a stejná barva může padnout několikrát po sobě. 😊

Kancelář pozadí Kancelář popředí

Mrkněte také na tohle