Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 18. 1. 2021 Recenze

Rich Pirates: Vypravte se na pirátskou honbu za pokladem!

Představujeme vám další novinku, tentokrát od oblíbeného českého dodavatele Synot. Ten je proslulý především díky klasickým ovocným automatům, ale umí skvěle i tematické hry, například Book of Secrets nebo Hunter’s Spirit patří mezi nejhranější hry od tohoto výrobce. Ve hře Rich Pirates zavítáte do nebezpečných pirátských vod, ve kterých na vás čekají pohádkové výhry.

Wild dodá plachtám vítr

Když se řekne „pirát“, snad každý si vybaví lebku s páskou přes oko a se zkříženými meči. Tento nejznámější pirátský znak plní v této pecce úlohu wildu, dopomáhá vám tedy na pěti válcích o 15 liniích vytvořit výherní kombinace. Kromě toho vyplácí výhry i sám o sobě, za 5 lebek na výherní řadě vyhrajete 100násobek sázky. A jelikož jsme na pirátské lodi, potkáte ve hře piráty, mapy a uloupené truhly. Nechybí ani symbol bonus, který je vyobrazen jako kompas

Kompas ukáže cestu k výhrám

3 symboly bonus trefené kdekoliv na 3., 4. a 5. válci spustí bonus v podobě volných otočení. Základ je 10 spinů s extra násobitelem x2. Než ale roztočíte bonusové točky, vyberete si z 9 truhel ty, které vám padnou do oka. V truhlách najdete volné hry navíc nebo další extra násobitele. Celkem si můžete vyklikat až 25 freespinů a násobitel se může vyšplhat na x5. Tenhle bonus zkrátka stojí za to.

Na pirátskou plavbu můžete vyrazit už za 2 koruny na otočku, maximální vklad na jednu hru je tisícovka. Nejvyšší kořist z výpravy může být půl milionu.

Pan Zelený: „Tahle hra se Synotu moc povedla. Vypadá sice trochu oldschoolově, ale když si k tomu pustím zvuk, tak si připadám jak na pirátský lodi.“ Pan Červený: „Kdo někdy hrál automaty od Synotu, který mají bonusovou hru, tak ví, že bonusy bývají u těchto her štědrý. Rich Pirates to jenom potvrzují, točky v bonusu s násobitelem x5? To už je síla.“
Kancelář pozadí Kancelář popředí

Mrkněte také na tohle