Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Červený Pan Červený, 3. 7. 2024 Recenze

Respin Joker 243: Najdi pod čepicí ještě víc zábavy a výher!

Není tomu tak dlouho, co jsme si představili hrací automat Respin Joker 81. Revival jedné z největších legend mezi českými herními automaty si hráče okamžitě získal, a tak borci v Synotu na nic nečekali, a vyrukovali s další verzí tohohle jednoduchého, ale báječně zábavného online slotu. Užij si šaškovu show na ještě větším pódiu a skliď ještě větší výhry!

K výhře vede 243 cest

Stejně jako v prvních dvou variantách výherního automatu Respin Joker si i tady vychutnáš oblíbené šťavnaté ovoce, tentokrát na pěti válcích, na kterých tě čeká bezkonkurenční mechanika vyplácení výher zvaná criss cross, při které ti stačí trefit aspoň tři stejné symboly na třech po sobě jdoucích válcích zleva, a výhru máš v kapse. 
 
Nejvíc se napakuješ na tradičně vysokých symbolech, jak jsou hrozny, melouny a prémiové zvonky, které v pětici vyplácejí 8 a 20násobek sázky. Díky vysokému počtu výherních linií, kterých je, jak název napovídá 243, si ale pěkné výhry vychutnáš i za obyčejné třešně, citróny nebo pomeranče!

Vymačkej z respinů maximum

V Synot hře samozřejmě nesmí chybět ani ikonický černobílý joker se zlatou škraboškou. Ten funguje jako wild, a zároveň spouští napínavé respiny, když padne do výherní kombinace. Symboly tvořící výhru se díky žolíkovi zafixují na svém místě a ostatní pozice na herní ploše se zdarma znovu roztočí.
 
Díky 243 liniím je rozšíření výherního komba v respinu téměř zaručené, navíc pokud rolničkami na čepici zacinká další šašek, respin zdarma pokračuje vesele dál, a výhra tak může během jedné otočky nabrat obřích rozměrů. Kromě toho jsi s každým spinem už pouhou korunu ve hře o nabité Synot Jackpoty! Najdeš pod žolíkovou čepicí ten diamantový?
Pan Zelený: „Občas si říkám, proč je vlastně ovoce v online hracích automatech pořád tak oblíbený. Pak si ale zahraju Respin Jokera a hned mám odpověď na svoji otázku. Tahle ovocná bomba zkrátka neomrzí, ať už jí rozjedu na třech, čtyřech, nebo pěti válcích.“ Pan Červený: „Respiny na osmdesát jedničce jsem si fakt oblíbil, málokdy tam šašek v respinu padnul naprázdno. V pětiválcový verzi tak ještě víc ocením criss cross linie, díky kterým výhry krásně bobtnaj 😊.“

Mrkněte také na tohle