Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 12. 2. 2024 Recenze

Quick Sticks: Nejlepší all you can eat ve městě!

Je libo maki, sashimi nebo nigiri? Ať už patříš mezi milovníky sushi nebo syrovým rybám moc neholduješ, tomuhle výhernímu automatu Quick SticksApollo kuchyně určitě přijdeš na chuť. Na pomyslných tácech se tu servírují nejen ty nejlepší pokrmy zamotané do mořské řasy, ale taky casino bonusy, obří výhry a nabité jackpoty!

Umocni chuť výher

Online automat Quick Sticks nabízí celkem pět válců s 20 výplatními liniemi, na kterých najdeš vše, co patří ke každému správnému running sushi. Písmena J, Q, K a A zabalená do sushi rolek si dáš spíš jako předkrm, v pětici vyplácí 4 až 8násobek sázky.

Symboly spjaté s hodováním, jako jsou tradiční hůlky nebo sójová omáčka s nakládaným zázvorem tě potěší už o něco víc, ale nejvíc si smlsneš na krevetovém nigiri a do lososa zabaleném kaviáru. Tyhle dvě pochoutky ti zaplní břicho už ve dvou kouscích, v pětici pak znásobí tvůj vklad x80 a x200.
 
K sushi neodmyslitelně patří wasabi, a v tomhle online slotu se jím rozhodně nešetří. Servíruje se tu ve vrchovatých miskách a funguje jako wild. Tyhle pálivé dobroty nahrazují chybějící symboly a navrch násobí výhru x2. Navíc se wildy násobí i mezi sebou, chuť výhry si tak užiješ až 16x víc!

Dopřej si pořádnou porci free spinů

Pod pokličkou s nápisem BONUS se kromě nejlepších dobrot skrývá i 10 free spinů zdarma. Stačí najít aspoň tři tyhle symboly kdekoli na válcích a točky jsou tvoje. V bonusovce si vychutnáš velice oblíbenou mechaniku jako například v klasických hracích automatech Hunter’s Dream 2 nebo Blood Revival
 
Každé chycené výherní kombo se zafixuje, a pak probíhá dotáčení ostatních válců bez odečtení otočky zdarma. Tento respin zdarma pokračuje do té doby, dokud padají nové výherní kombinace nebo se rozšiřuje ta původní. Povede se ti zalepit kaviár s pořádnou dávkou wasabi?
Pan Zelený: „Tuhle automatovou specialitku ukuchtili v Apollu na výbornou. Osvědčená mechanika ve spojení s neotřelou tematikou a oku lahodící grafikou. Kdybych rozdával michelinský hvězdy, mašina Quick Sticks by dostala tři 😊.“ Pan Červený: „Sushi určitě není moje první volba, když mám chuť si vyhodit z kopýtka. Stačilo ale pár toček na tomhle online slotu a hned jsem na něj dostal chuť. Obzvlášť, když jsem trefil kombo s několika miskama wasabi a výhra se mi krásně znásobila.“

Mrkněte také na tohle